Najnowsze oceny UAZ

2,1
~kmarcinkowski@op.pl
UAZ 469 I
Nie jest to samochód do wożenia rodziny, z kumplami na Pomeranie można pojechać , ale ogólnie jest to beczka bez dna, w końcu jak już władujesz w niego ponad 10,000 zł to go sprzedasz i kupisz coś normalnego jak Patrola, Landrynę lub inny wynalazek z tej epoki
~31512/korea
3151 2.45 90KM 66kW
UAZ 3151 I
jeśli ktoś naprawdę wie, czego chce, ten będzie zadowolony, każdy inny powie wcześniej czy później "dość". Ja stawiam pełną "4"
2,7
~paranoic_killer
UAZ 469 I
Radziecki pojazd wojskowy służący do przedarcia się przez linię wroga i przejechania 80km w najgorszych warunkach. Do tego nadaje się idealnie. Po kilkunastu latach skarbonka która dostarcza 1 dzień radości w terenie i 2 tygodnie bluzgania w warsztacie....
~nietoperz
Furgon 2.4 92KM 68kW
UAZ 3741 I
Radzieckie samochody są najlepsze - trzeba tylko mieć świadomość , czego się oczekuje
~juro ( jwozni@nzs.pl )
UAZ 469 I
Jeżeli odpowiada komuś autko terenowe, a nie pseudoterenowa "bulwarówka", to trafił w sedno. Sam sobie życzył samochodu niewyciszonego, o spartańsko urządzonym wnętrzu. Jeżeli ktoś nie wyobraża sobie prowadzenia 1,6 tonowego pojazdu bez wspomagania kierownicy i hamulca, bez klimy itp. to niech kupuje bulwarówkę. Ocena 5 - pod warunkiem, że sie właśnie to lubi.
~Wojtej D blue172@tlen.pl
Furgon 2.4 92KM 68kW
UAZ 3741 I
Uaz jest sympatycznym samochodem do ktorego jednak trzeba wlozyc sporo serca, czasu, no i troche pieniedzy, pali sporo ale po zalozeniu gazu juz nie jest to takie istotne.Jesli ktos chce moze go zarejestrowac jak ciezarowo osobowy wtedy stwaka OC naliczana jest od ladownosci co w wypadku uaza jest nie duza kwota. Predkosc i osiagi tego samochodu to rowniez slaba strona predk max to 100 km/h przyspieszenie - nawet nigdy nie pokusilem sie...
~qiq@op.pl
Terenowy 2.45 B 75KM 55kW
UAZ 469 I
baaaardzo dzielne auto terenowe, ważne są dobre opony z terenowym bieżnikiem, ze względu na przeznaczenie auta należy dać sobie spokój z porównaniami typu elektryczne szyby, przyspieszenie, komfort, ekonomiczność. Dostępność części - wszystko do kupienia nowe (95%) lub używane, wbrew opiniom auto nadal produkowane i udoskonalane 8-P
~Edgarowski
Terenowy 2.4 98KM 72kW
UAZ 469 I
Lubię to auto i dlatego przedałem Troopera. UAZ może stać w garażu bez problemów. Zawsze odpali i wszędzie wjedzie i wyjedzie nawet z miejsca z którego inne terenówki trzeba wyciągać helikopterem.
~Cezary
UAZ 469 I
mam pracę związaną z lasem - samochód naprawdę ciężko pracuje a z wszystkimi usterkami radził sobie sąsiad naprawiający na codzień traktory. Dobry,mocny samochód wymagający jednak bieżącej kontroli
~greasebeast
Terenowy 2.4 98KM 72kW
UAZ 469 I
Dokładnie to czego chciałem odporny na teren i ostrą jazdę prosty łatwy i bardzo tani w naprawie FANTASTYCZNY! w terenie Wykona każdą ciężką prace i przejedzie przez prawie wszystko podatny na tuning 4X4. Na co dzień się nie nadaje.