Oceny UAZ – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny UAZ

~Łajza
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Parafrazując reklamę ciastek - kawał auta, zero pitu-pitu. Rama, napędy, silnik, hamulce, buda, światła. O czymś zapomniałem? Zero plastikóœ w kabinie, motor palony z korby. Idealny dla kogoś, kto chce poczuć ostatni powiew motoryzacji i jeździć, a nie ma ochoty za używanymi częściami do regeneracji łazić po motobazarach. Wszystkie części dostępne do dzisiaj. WYMAGA DBANIA, a to oznacza siedzenie pod autem co
3,8
~Greasebeast
Terenowy 2.45 B 75KM 55kW
Buduję 3 miałem 3,5 kocham te auta i nie zamienię na żadne inne. W terenie nie mają sobie równych a jeśli ktoś uważa inaczej zapraszam na poligon i niech udowodni swoje racje carcariumcarcarias@op.pl. NA KAUKAZ TYLKO NIM!!!
3,5
~greasebeast
Terenowy 2.4 98KM 72kW
Dokładnie to czego chciałem odporny na teren i ostrą jazdę prosty łatwy i bardzo tani w naprawie FANTASTYCZNY! w terenie Wykona każdą ciężką prace i przejedzie przez prawie wszystko podatny na tuning 4X4. Na co dzień się nie nadaje.
~Bartosz Maciej
31512 2.45 90KM 66kW
Jest to bardzo dobry, wdzięczny, prosty w konstrukcji, klasyczny samochód terenowy z niepowtarzalnym klimatem i charakterem. Wojskowy,o pięknej linii i proporcjach (nie autobus - jak terenówki japońskie i zachodnie).Doskonały w terenie. Auto dla słowiańskich \"szerokich dusz\", nie dla gangsterów,\"szpanerów\", żądnych komfortu i \"cywilizacji\" wydelikaconych \"europejczyków\".
~Rafał
3151 2.45 90KM 66kW
uaz jako auto bez modyfikacji po założeniu terenowych opon (najlepiej ruskie Ya-192 albo zachodnie simex\'y) jest całkowicie gotowy do jazdy w terenie. nie trzeba tu nic więcej przerabiac w przeciwieństwie do terenówek np. japońskich, które są bezawaryjne i super, ale w każdą trzeba zaiwestowac min.10.000zł. Jest to samochód typowo wojskowy i jako taki znakomicie wywiązuje się z postawionych mu zadań. szczerze polecam to auto, szczególnie jako...
2,7
~paranoic_killer
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Radziecki pojazd wojskowy służący do przedarcia się przez linię wroga i przejechania 80km w najgorszych warunkach. Do tego nadaje się idealnie. Po kilkunastu latach skarbonka która dostarcza 1 dzień radości w terenie i 2 tygodnie bluzgania w warsztacie....
2,1
~kmarcinkowski@op.pl
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Nie jest to samochód do wożenia rodziny, z kumplami na Pomeranie można pojechać , ale ogólnie jest to beczka bez dna, w końcu jak już władujesz w niego ponad 10,000 zł to go sprzedasz i kupisz coś normalnego jak Patrola, Landrynę lub inny wynalazek z tej epoki
2,9
~kierowca
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Jeśli jest się mechanikiem i lubi dużo spędzać czasu z samochodem to bardzo polecam. Nad wszystkimi bezdrożami UAZik góruje, jeśli ma sprawne wszystkie napędy oraz reduktor, duży plus to mechaniczne przełączanie napędów i to w czasie jazdy, bardzo mocny i wytrzymały
~Mulder
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Samochód wjedzie wszędzie w terenie. Dobre opony i idzie jak czołg mimo małej mocy.
~Bartosz Maciej
31512 2.45 90KM 66kW
poprawiam pomyłkę w poprzedniej opinii - resory, oczywiście nad mostami.