Ocena kierowcy - Volkswagen Beetle Hatchback 3d

prnit, 6 lat temu
Silnik 2.0 TSI 210KM 154kW
Rok produkcji 2013
Volkswagen Beetle Hatchback 3d 2.0 TSI 210KM 154kW 2013-2015 - Oceń swoje auto
Ogólnie można polecić. Golf 6 w ładnym opakowaniu. Zwraca uwagę, jest nietuzinkowy, powoduje usmiech u osób na ulicy. Do tego przy tej mocy którą mam zaskoczyłem już niejednego uzytkownika dróg, najbardziej nie mógł wyjsc z podziwu kierowca mustanga 5.0 który miał jak pozniej powiedział 440KM w aucie, zaczął mnie wyprzedzać dopiero od 150kmh, aż mnie zatrzymał i zaczał się wypytywać co mam pod maską ;)
Auto po założeniu downpipe i programie pokazało na hamowni prawie 280KM i 430nM, 100 kmh pojawia się po 6 sekundach. Auto jest bardzo szybkie i daje niesamowitą frajdę z jazdy. Na serii tez nie bylo najgorzej ale po tych modyfikacjach jest przepaśc w osiągach.
DSG daję rade, czasem sie zgubi lub lekko szarpnie.
Byłoby doskonale ale jest troche za twardo jak na warszawskie drogi, moze to wina 19'' felg, zakładam zaraz 17'' na zime i zobaczymy czy sie poprawi. Odnośnie trzymania się drogi jest bardzo dobrze, jazda mazurskimi zakrętami to sama przyjemność, gorzej z trakcją. Ten samochód byłby idealny gdyby miał przy tej mocy 4x4
jest ok, prawie jak w golfie
wsiadasz i wszystko wiesz, auto jest mega proste do ogarnięcia. Tylko raz musiałem poszukac informacji w internecie, nie wiedziałem gdzie kasuje się czujnik cisnienia w oponach (jest schowany w schowku u góry, w życiu bym się nie domyślił)
Wszystko działa jak trzeba.
Nawet jest spoko miejsca, można spokojnie w 4 dorosłe osoby podróżować i mimo ściętego dachu jest ok, Dla dwóch osób i dziecka bajka. Auto jest napewno większę od aut typu mini itd. Wymiarami to golf 6
Dość twardo, plastiki też potrafią zaskrzypieć mimo małego przebiegu. Myśle ze Vw golf 6 jest cichszy i lepiej spasowany, beetle jest produkowany w meksyku i pewnie dlatego z jakością jest różnie.
Golf 6 i wszystko jasne.
Fajne autko, dobry wygląd, nie ma się do czego przyczepić oprócz niskiego komfortu na wybojach.
Nic się nie dzieje, a jesli nawet coś miało by sie dziać to cześci od groma i tanie
Nic.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TSI 210KM 154kW [l/100km]