Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Volkswagen
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Volkswagen

~Andrzej
Variant 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Volkswagen Passat B8
Auto kupiłem z lekkim strachem po komentarzach na temat silnika 1,8. Żadnych testów tego silnika nie było wówczas dostępnych bo wszyscy testowali najsilniejsza benzynę i diesla. Po takim przebiegu uważam auto za genialne. Jakość wykonania, komfort, zawieszenie, głośność we wnętrzu auta, osiągi, spalanie to wszystko na 5. Miałem wiele aut i wiele fabrycznie nowych ale passat mnie zaskoczył. Nigdy więcej nie kupię diesla.
~Zdzislaw
Coupe 1.8 TSI 160KM 118kW
Volkswagen CC I
Wszystko opisane w szczegółowych opisach. Co tu gadać, jak dla mnie, piękne autko z fajnym silnikiem. Komfort naprawdę duży. fantastycznie trzymanie w fotelach. Bardzo dobre audio. Hamulce bardzo efektywne. Potrafi być ekonomiczny i potrafi być sportowy. Co kto woli. Doskonała "prezencja"!
~dacholicious
Multivan Facelifting krótki rozstaw osi 2.0 TDI 140KM 103kW
Volkswagen Caravelle T5
Fantastyczny samochód, odpowiednio duży dla rodziny przewożącej duże ilości bagaży. Ogromna frajda z podróżowania dla wszystkich pasażerów. Jedyne "ale" dotyczy podróży kierowcy. Ten nie może liczyć niestety na emocje, przejazd zalicza od-do, w tempie większości innych samochodów. W trasie z gór nad morze włączamy tempomat i po jakimś czasie jesteśmy u celu, bez bólu pleców, ale też bez spektakularnego wyprzedzania, bez nieprzewidzianych...
~TOmek
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW
Volkswagen Polo V
Samochód dobrze trzyma się drogi, wygląda nadal młodo, wykończenie wnętrza jest zadowalające co prawda nie ma jakiś poważnych nie doróbek ale jest kilka irytujących rzeczy, nic nie skrzypi czy piszczy w środku. W moim egzemplarzu szumi obok drzwi pasażera, prawdopodobnie w transporcie został uszkodzony ( ja jestem pierwszym właścicelem). Co do silnika, jest to porażka, przy 40kkm został wymieniony egr (2000zł), wycięty dpf (1500zł), oraz...
~wpuk
Minivan 2.0 EcoFuel 109KM 80kW
Volkswagen Touran I
Kupiony na chwile /po skasowaniu Sorento/. został już dwa lata. Miał być na trasę Szwajcaria (Basel) - Polska (Śląsk). Niestety ze względów logistycznych nie nadaje się do eksploatacji autostradowej. Stacje CNG usytuowane w pobliżu miasteczek (miast) bo tam jest RURA z gazem. zatem trasa 1200 km to przy zasięgu 400 (450) trzykrotny zjazd po około 20 minut to dodatkowa godzina. Auto (z tym silnikiem!!! BSX opracowane chyba z Argentyńczykami...
2,7
~Mariusz
Kombi 1.8 T 20V 150KM 110kW
Volkswagen Passat B5
Auto popularne przez co kusi zakupem choć utrzymanie bardzo drogie.
~Bratek
Hatchback 5d 1.0 TSI 95KM 70kW
Volkswagen Polo VI
Wygodne i przestronne jak na swoja klase auto, nastawione na komfort podrozowania. Bardzo dobre swiatla LEDowe - warto do nich doplacic jak i do Active Info Display. Wersja Beats ma unikalne wnetrze - mi sie podoba :)
~tadek
Kombi 2.0 SDI 70KM 51kW
Volkswagen Caddy III
Przejechałem samochodem ok 200 tyś przeważnie w cyklu miejskim. Oprócz płynów eksploatacyjnych i rozrządu wymieniłem tłumiki i lusterko i kilka drobiazgów.
~Przemek
Sedan 1.6 100KM 74kW
Volkswagen Passat B5
Samochód dla mężczyzny. Żadnych udziwnień. Przyciski umieszczone są ergonomicznie, wszystko na swoim miejscu. Można nawet podubac w garażu przy drobnych usterkach.
~Radek
Minivan 1.8 TSI 180KM 132kW
Volkswagen Touran III
Auto dobrze wykonane, trzyma się drogi, dobrze przyspiesza. Na 4-os rodzinę miejsca w sam raz na dłuższe i krótsze wyjazdy.