Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T4 Transporter

Dominik 20 lat, 14 lat temu
Silnik 2.4 D 78KM 57kW
Rok produkcji 1994
Volkswagen Caravelle T4 Transporter 2.4 D 78KM 57kW 1990-2003 - Oceń swoje auto
Karoseria : 1994r samochody zero rdzy widziałen roczniki 2000 kture miały z tym problemy a mój samochud jest pod tym względem idealny
Doskonały samochód żeby załadować narzędzia i jedzić nim do roboty ma budowe
Powiem szczerze mógł by ciszej chodzić ale to dostawczak wybaczam mu to dlatego ze więcej wad już nie ma
Biegi wchodzą pięknie są łatwo wyczuwalne tylko jedynka króciutka ale morze nie jestem przyzwiczajony do jazdy dizelkiem bo mój poprzedni samochód to astra w bęzymie
Trafił mi się sztywny na zawieszeniu Transporter doskonale trzyma się drogi tak jak osobówka ma zdrowe zawieszenie po dziurach pięknie zawieszenie pracuje a poza tym jest podobno bardzo wytrzymałe
Widoczność rewelacyjna duże szyby duże lusterka szczególnie dobrze jezdzi się nocą siedzi się w nim wysoko nikt nie świeci mi po oczach
ogromna przestrzeń dla kierowcy i pasażerów duża paka po prostu super !!!!!
Kabina szybko się nagrzewa tylko dlaczego jakiś konstruktor z woldzwagena wymyślił ze zewnętrzne kratki dmuchają tylko ciepłym powietrzem a wewnętrzne zimnym głupota tak mogło być w latach siedemdzieśiątych a mie teraz
Przestrzeń zajebista i tyle na ten temat
Wyciszenie jest słabe no ale to tylko Dostawczak
Mało pali średnio 8,5 l to naprawde mało jak ma taki duży samochód ceny napraw podobno niskie nie wiem bo jeszcze nic nie musiałem wymieniać
Dobrze trzyma cenę nawet starsze roczniki kosztują około 10000 i warto szukać tych starszych dobrze zadbanych egzęplaży ja taki man i nie zanienił bym go na nic
Tam nie co się popsuć samochód jest pozbawiony zbędnych drobiazgów
Zawieszenie jest twarde silnik nie do zarznięcia oczywiście jak się o niego dba ogólnie super

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D 78KM 57kW [l/100km]

8,1