Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T5 T5 Multivan

Volkswagen Caravelle T5 T5 Multivan 3.2 235KM 173kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy
Przeniesienie napędu
Zawieszenie
Usterki które powtarzają się notorycznie w tym vanie doprowadzają mnie do pasji. Oto usterki w ostatnim 1/2 roku. Pompa wody Pompa klimy (tu skasowali 4,5tys) K___WA!!!!! Pompa wspomagania (też skasowali nieźle jak za złotą pompę) K___WA!!!!!! Wymiana wahaczy w zawieszeniu. K___WA!!!!!!! Dlaczego muszę wymieniać co 20 tysięcy km coś w zwieszeniu????? Kto to słyszał????? Koszt naprawy niemal jak za statek kosmiczny ze złotymi klamkami. Siłowniki w drzwiach. Skasowali jak za złote siłowniki,a i tak pojawiły się znowu problemy po 2 miesiącach. Poprawki nic nie dają. Bubel!!!!!! Pękające obicia na siedzeniach. Jak to jest możliwe żeby K____WA pękały????? Przecież to jest do siedzenia!!!!!!! Korozja na profilach konstrukcyjnych. Z tego powodu o mało włos nie musiałem złomować młodego auta bo na diagnostyce był mały problem. Oczyszczone zaspawane i przeszło. Na jak długo będzie trzymać???? Gubienie oleju w ilościach przesadnych, właściwie spalanie oleju. Litr oleju na 5-6 tys. km to przesada. W serwisie nie widzą wady. Tak ma być, można jeździć. Zmęczony jestem wiecznymi kłopotami w multiwanem. Zmęczył mnie serwis, zmęczyło wieczne wyciąganie kasy. Słyszałem i czytałem różne opinie ale i takie, że nie tylko jak tam mam z naszym. Niedługo pożegnamy się ze skarbonką bez dna.
Ciężko i twardo wchodzi po rozgrzaniu.
Nie wart ceny!
Powtarzające się usterki faktycznie są męczące

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 235KM 173kW [l/100km]

14,3