Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T5 T5 Multivan

jaca82, 11 lat temu
Silnik 2.5 TDI 174KM 128kW
Rok produkcji 2005
Okres użytkowania: 5 lat
Volkswagen Caravelle T5 T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : twarde, auto nie buja wogóle i 0 pod lub nadsterowności
Układ elektryczny : Skomentuj tę usterkę...
Jeżdże busami dbrych kilkanaście lat i przerobiłem już kilka. Jak T5 to tylko 2,5 TDI. Wcześniej chodziłem 85 -konnym T4 i staruszkiem 2,4 Di 1,9TDI T5. I przy T5 potrzeba mocy. Silnik 2,5 litrowy 130 Koni jeszcze jako tako, ale dopiero 174 PS to jest przyjemność z jazdy. Duży _ za webasto. 3 strefowa klime. generalnie te auta sa wszystkie baaardzo dobrze wyposażone nawet w wersji startline. Nie mówić o comfort czy highlinie. W innych autach za każde pierdnięcie typu rolety, szyby elektryczne, ogrzewanie postojowe trzeba słono płacić a tu dosjajemy w volkswagenowskiej klasie pełen standart.
chyba z kilka tysięcy litrów. Najlapiej wywalić niektóre fotele jak się nie używa ich za często.
Co tu narzekać na auto transportowe z mozliwościami salonki. Pali tyle samo co A5 czy passta TDI jak się mocno przyciśnie a wymiar auta daje ogromne mozliwości. Ja bym w życiu nie zamienił na osobówkę bo tu mam wszystko w 1. Przy wyprzedzaniu więcej i spalanie gwałtowanie rośnie ale to zapłata za biezpieczne i bardzo syzbkie wyprzedzanie.
szkoda, ze mocowania niektóych plastików są słab i że widac po nich objazy zużycia. Dodatkowo często wypalające się lustra lamp. Przy kupnie używanego auta warto spojrzeć czy nie ma przysmoleń.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 174KM 128kW [l/100km]

6,6