Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter

Jarecki, 11 lat temu
Silnik 1.9 TDI 102KM 75kW
Rok produkcji 2003
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 1.9 TDI 102KM 75kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Zardzewiał dopiero po kilku latach.
Szkoda gadać.
Głośny, mułowaty i awaryjny. Mam ten samochód kilka lat i naprawdę wiele tysięcy złotych w niego włożyłem. To przeklęta skarbonka bez dna. Silnik 1,9 to mit. Najgorsze g.. z jakim miałem do czynienia. Samochód ma 250.000 przebiegu a już 3 razy jechał na lawecie. Tragenia i tyle mam do powiedzenia.
Wszystko skrzypi, czujniki drzwi ulegają awarii i przez to nie można nawet alarmu włączyć! Nawet serwis nie potrafił tego poprawić. Odpadające elementy drzwi. Samochód rozsypuje się w oczach.
Bardzo źle się nagrzewa. W kabinie robi się ciepło dopiero po przejechaniu 10-15 km. Czapka i rękawiczki wskazane zimą bezdyskusyjnie.
Mało schowków a ten od pasażera się zepsuł i praktycznie nie ma gdzie schować czegokolwiek. Tragedia.
Wyciszenie? Dobry żart. Tutaj nie istnieje coś takiego jak wyciszenie. Podróż tym autem to męczarnia na dłuższych trasach. Wszystko skrzypi i trzeszczy. Jest niestety źle.
10 litrów to nie problem dla tego auta. Mimo niby oszczędnego silnika - wysokie koszty. Pali zdecydowanie za dużo.
Zdecydowanie nie jest wart wydanych pieniędzy. To złom.
Złom. Po prostu złom. W samochodzie zepsuło się chyba wszystko co było możliwe. Elektryka, plastiki, alarm, odsuwane drzwi... Długo by wymieniać.
Silnik kiepski. Nie polecam nikomu. Ten mit volkswagena o niezawodności to jakaś kpina. Ostatnio gadałem z mechanikiem, który serwisował francuza z milionem przebiegu ja mojego volkswagena zezłomuję już po 300tys. Ten samochód to wstyd dla firmy VW.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 102KM 75kW [l/100km]

10,7