Ocena kierowcy - Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter

Paweł, 8 lat temu
Silnik 2.5 TDI 131KM 96kW
Rok produkcji 2006
Volkswagen Caravelle T5 T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : ostrzegano mnie przed tym silnikiem, ale po naprawie jest wszystko o.k. mało paili i jest niezawodny. częsci już znacznie potaniały do do tego modelu. Polecam wszystkim ten samochód z tym włąsnie silnikiem ma dobry stosunek jakosci do ceny
Zawieszenie : tuleje na wahaczach
Samochód kupiłem " od niemca" z uszkodzonym silnikiem, chodził ale nie miał mocy, cena była dobra stan bardzo dobry, przebieg 70 000 Biore
Silnik naprawaił mi znajomy mechanik pęknięty blok pospawał wyszlifował poskaładał to razem, dwa lata mineły zrobiłem ok 90 000 km i nic. Mało pali w porównaniu do Vito które miałem wczesniej, jest elastyczny
Nic się nie dzieje, sprzegło dobre skrzynia 6 biegowa trochę krutkie biegi
promień zawracania bardzo mały, miałem vito wcześniej i jest porównywalny, żadnych niepokojących stuków z zawieszenia, jest wystarczająco sztywny i dość mięki zawieszenie wygodne.
jest to bus tak że widoczność jest bardzo dobra siedzi się trochę wyżej i wszystsko widać jeżeli chodzi o cofanie to też nie ma problemu nic nie wystaje
wszystko na swoim miejscu i tam gdzie się tego spodziewarz
mam dodatkowo webasto jak jest bardzo zimno to dogrzewan, klimatyzacja też daje rade
czego jak czego ale przestrzeni to tutaj nie brakuje, nawet z kompletem 8 osób miejsca jest wystarczająco dużo
Fabryczne wyciszenie nie było idealne, przy montarzu nagłosnienia Panowie od audio musieli dołożyć trochę gąbki i maty wytłumiającej, ale po ich zabiegach jest bardzo cicho
wymieniałem kilka rzeczy ale raczej eksploatacja, klocki tarcze, tylny tłumik, tuleje w zawieszeniu, już dw
Mało zapłaciłem i po naprawie jest wszystko dobrze.
nic z drobnych usterek się nie zdarzało
nic się nie działo

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TDI 131KM 96kW [l/100km]