Ocena kierowcy - Volkswagen CC

Raffin, ponad rok temu
Silnik 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Rok produkcji 2017
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Volkswagen CC 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Bardzo dobrze trzyma się drogi
Bardzo dobry samochód , nic się jeszcze nie zepsuło, nie zaskoczył mnie nigdy w drodze ,zawsze działa. Silnik cichy w czasie jazdy , zbiera się od samego dołu , nie ma turbo dziury. W trasie ekonomiczny około 6 litrów. W mieście więcej wiadomo. Skrzynia idealna manualna jeszcze nie zdarzyło się żeby mi coś blokowało Precyzyjna. Jedyne uwagi mam do opon fabrycznych są twarde jak kamienie , może to i dobre ale na tor wyścigowy a nie na ulicę , zmieniłem je na inną firmę i teraz się płynie. Męczy mnie czasami uciążliwe dopalanie DPF , najczęściej włącza się kiedy wjeżdżam na podwórko. I co jeszcze mam zastrzeżenia do wycieraczki szyby od strony pasażera , wycieraczka trzeszczy na deszczu. Po stronie kierowcy jest cicha. Poza tym nie mam żadnych uwag Nigdy nie miałem problemów z elektroniką choć mam dość dużo tych gadżetów.
Jest cicho w czasie jazdy, równomiernie rozwija moc, nie dławi się. Mam oryginalną moc 150 kM,
Skrzynia idealna, numer 1 dla mnie a jeździłem wieloma samochodami różnych marek, To jest dopracowane urządzenie Skrzynia manualna 6
Bardzo dobrze trzyma się drogi idealnie
Nadal bardzo mi się podoba a kupiłem nowy samochód już dość dawno , nadal ludzie oglądają się na ulicy.
Fotele mogłyby być trochę miększe coś z a'la z audi. Ja posiadam kubełki trochę za twarde są i regulacja odcinka lędźwiowego jest do bani. Lepsze zwykłe bez regulacji elektr.
No cóż , nie jest to Mercedes S klasa
Bardzo dobrze
Z tyłu z dziewczyną się nie położysz :⁠-⁠) Fotele z przodu trochę za wysoko bo lubię dość nisko siedzieć , ale jakoś się przeżyje
Trochę przeszkadza mi szum wiatru od panoramy. Ale to przy wysokich prędkościach
Nie mam uwag.
Wart swojej ceny
Nic się nie zepsuło działa nadal idealnie. Nigdy nie zaskoczył mnie negatywnie. Wyłączyłem układ start stop. Czasami mnie irytował.
Żadnych usterek.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI BlueMotion Technology 150KM 110kW [l/100km]

6,3
Volkswagen CC