Ocena kierowcy - Volkswagen CC

venY, 2 lata temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW
Rok produkcji 2014
Volkswagen CC 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW 2012-2017 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Układ elektryczny
Jestem miło zaskoczony komfortem podróżowania jak i pewnością prowadzenia. Zastanawiałem się czy będzie dobrym wyborem dla rodziny 2+2 i śmiało mogę polecić ten samochód wygląda super wyposażenie jest bogate, auto prowadzi się bardzo pewnie. Silniki TDI na CR pracują bardzo dobrze i są oszczędne. Polecam
140KM wystarcza spalanie między 5-7L. Kultura pracy bardzo dobra. Po 254tys km brak usterek związanych z silnikiem wtryski turbo fabryczne.
Biegi wchodzą delikatnie można to zrobić jednym palcem i czuć pod ręką charakterystyczne uczucie że bieg wszedł.
Auto trzyma się drogi jak przyklejone. Pracy zawieszenia nie słychać.
Słaba widoczność przez tylną szybę, ale kamera cofania oraz czujniki parkowania sprawiają że problemu nie ma.
Wnętrze takie samo jak w passacie B7 wszystko łatwe i czytelne. Każdy odnajdzie się kabinie bardzo szybko
Generalnie ogrzewanie jak i klimatyzacja szybko chłodzi latem i grzeje zima fotele ogrzewane i wentylowane. Problemem mogą być zacinające się klapki mieszania powietrza przez co z jednej strony kabiny możemy mieć zimne a z drugiej ciepłe.
Coś za coś atrakcyjna linia dachu sprawia że większe osoby mogą mieć problem z wsiadaniem na tylną kanapę u mnie jeżdżą tam dzieci więc problemu nie ma.
Bez zarzutu
Duża dostępność części oryginalnych jak i zamienników, znajomość modelu w większości warsztatów.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 140KM 103kW [l/100km]

6,2
7,3