Ocena kierowcy - Volkswagen Golf V Hatchback

nevergolf, 12 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2008
Volkswagen Golf V Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Nie lubie tego auta. Dzieki Bogu to sluzbowe, niestety juz drugi taki sam dostalem i oba byly tak samo nudne, toporne i szajsowate. Nigdy bym go nie kupil. Jezdze tym od kilku lat i przerabiam juz druga sztuke od nowosci. NIE POLECAM!!!
Silnik jest glosny, mialem kilka diesli i kazdy czy to wloski czy francuski byl lepiej wyciszony. Elastycznosc na srednim poziomie ale to tylko 105km!
Skrzynia jakas taka zle spasowana, biegi wchodza z oporem, kiedys jezdzilem innm VW i tam byo znacznie lepiej.
Matko i corko, tym sie nie da jezdzic, auto kompletnie nie trzyma sie drogi, ostatnio na luku + poprzeczne nierownosci jechalem na trzech kolach. Kazdym moim poprzednim autem pokonywalem ten sam odcinek drogi i nigdy nie czulem sie jakbym lecial. Gdzie to niemieckie sztywne zawieszenie, o zgrozo strach w oczach. W porowananiu z ar147 to raczej wozek na zakupy z reala a nie samochod.
Przeciez to zwykly HB z tylu wszystko widac, pomagaja czujniki. Ogolnie nie widze problemow.
Kto wymyslil to otwieranie el. szyb? To samo tyczy sie podgrzewania lusterek? A wykonawce dzwigni otwierania maski silnika powinni zwolnic z pracy, za kazdym razem mam wrazenie ze ja urwe.
Mam tylko manualna klime i musze z cala odpowiedzialnoscia stwierdzic ze jest to najgorszy uklad klimatyzacji jaki posiadalem.
Miejsca jest sporo. Pojechalismy na wakacje 3tys km w cztery osoby, wszystko sie zmiescilo.
Auto jest glosne i tyle!
Jazda dynamiczna w Warszawie + korki rano i popoludniu + klima 10-11L. Trasa po autostradach europejskich 6.1 l.
Za 40tys w salonie bylby dobra konkurencja dla Daci Logan!
OK
OK