Ocena kierowcy - Volkswagen Touran I

kulfon, 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 100KM 74kW
Rok produkcji 2004
Volkswagen Touran I 1.9 TDI 100KM 74kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Po przejechaniu 200tys kilometrów mogę śmiało powiedzieć że samochód dał radę.
zrobiłem tym samochodem "zaledwie" 3,5tys kilometrów i za każdym razem spalanie nie wychodziło większe niż 5,5l/100, w środku bardzo wygodny i do tego ten duży bagażnik. żeby nie było tak kolorowo: to mam zarzuty do tego twardego zawieszania, troche trzęsie i oryginalna instalacja radiowa jest troche uboga, a tak poza tym to naprawde super auto.
przyspieszenie na każdym biegu bardzo dobre, szczególnie jak na auto o takiej masie, praca silnika bez zarzutu
potwierdziły się opinie o skrzyni volkswagena, rewelacja - chodzi jak w maśle
tutaj też się potwierdziło twarde zawieszanie, więc jak kto lubi, dla mnie troche za bardzo trzęsie ale na zakrętach trzyma się super
mimo siedzenia dość wysoko, z przodu ciężko wyczuć, z tyłu można sie szybko przyzwyczaić
tutaj również bez zarzutu, wszystko w zasadzie pod ręką
na razie moge powiedzieć tylko o chłodzeniu, climatronic chłodzi aż miło
dla wszystkich dużo miejsca, poza tym tylne fotele tez można odsuwać, wygoda i już
jeżeli nie wchodzi sie na wysokie obroty to silnika prawie nie słychać
silniki volkswagena są idealne pod każdym względem, paliwa biorą niewiele, co do części jeszcze nic nie kupowałem
u mnie w tym względzie doskonale, bo nowego bym nie kupił (jednak drogo) a 2-latka po znajomości kupiłem za 40tys, zaznaczam że wersja trendline w dieslu, także full wypas. Nic tylko jeździć, super samochód rodzinny.
u mnie na razie nic się nie zepsuło, jedynie po porzednim właścicielu wyświetla mi spaloną żarówke, ale nie można znależć którą :(
kompletnie nic i oby tak dalej

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 100KM 74kW [l/100km]

6,2