Ocena kierowcy - Volkswagen Touran I

marta, 10 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Touran I 1.9 TDI 105KM 77kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Idealny, nie ma juz takich silników z takim momentem, jakością, charakterystyka pracy i aż z takim małym spalaniem
Inne : w przypadku wersji 7 osobowej brak koła zapasowego
Miałem wczesnej Suzuki GV, Mazde 6, ale gdy zakupiłem Tourana to zaskoczyło mnie pozytywnie,lepsze wykończenie, lepszy plastik, masę schowków, przestrzeni i to idealne auto dla rodziny którzy chca dobrej dynamiki auta z pakownym kufrem i małym spalaniem
Silnik 1.9 jest po prostu kapitalny, rewelacyjne osiagi niskie spalanie oraz bezawaryjność czynią ten silnik najlepszym silnikiem jakim miałem
Super , najlepszy 6- bieg który sprawia że auto jest ciche jak benzyna i niższe spalanie..
Auto sie doskonale prowadzi w porównaniu do aut francuskich jest to po prostu przepaść..
Proszę sie przejechać, będziecie widzieli różnice, miałem Suzuki GV i ta wypada kiepsko
brak zastrzezeń
Jak na wana i jak na takie duże auto chłodzi troszkę dłużej ale to jest wina kubatury tego auta jest tam po prostu duzo miejsca
super
Silnik jest kapitalny, jazda na morze , w 7 osób średnia prędekość 98 km/h spalanie 5,7...
po przejechaniu 80 000 wymieniłem drążek stabilizatora, osłonę przegubu, oraz hamulce przód

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 105KM 77kW [l/100km]

5,7