Ocena kierowcy - Volvo S90 II Sedan Plug-In Facelifting

GRABI, 3 miesiące temu
Silnik 2.0 T8 Plug-In Hybrid 455KM 335kW
Rok produkcji 2022
Volvo S90 II Sedan Plug-In Facelifting 2.0 T8 Plug-In Hybrid 455KM 335kW od 2022 - Oceń swoje auto
Silnik : Moc to prostu istne Ferrari
Samochód wygodny ,solidny w środku wykonany z najwyższej półki materiałów moja wersja to inscription nie trzeba mówić wiele każdy kto zna ten Samochód wie jak bardzo jest wyposażony w wszystko co daje dzisiejsza technologia. Osiągi tego Samochódu to jakiś kosmos 455 KM I 709 NM robi taka robotę ze możesz naprawdę startować spod świateł z sportowymi samochodami zachowując szyk styl i elegancję
To jest porostu nie do opisania ,moc która daje w każdym momencie jest tak wciskającą w fotel że czasem masz wrażenie że śmigasz jakimś super sportowym samochodem a nie dostojną 5 metrową limuzyną.
Szybką oraz cicha nie wiadomo kiedy zmienia biegi. Gałka zmiany biegów z kryształu szczególnie w nocy kiedy jest podświetlana robi robotę.
Czuć te 2200 kg prawie ale bardzo zwrotny samochód.
Piękna paleta kolorów oraz trwaly lakier oczywiście polecam zabezpieczyć od 1 dni.
Bardzo dobra.
Naprawdę na najwyższym poziomie nawet A8 z 2019 nie oferuje tyle co ten model w tej wersji wentyle i grzanie przód i tył ,mnóstwo miejsca dla pasażerów.
Ogrom miejsca.
Na najwyższym poziomie.
Jeżdżę za free, ładuje się w pracy. Mogę też bez problemu ladowac się za free na shoppingu.
Warty swojej ceny i mam nadzieję że będzie ją dobrze trzymać .
Narazie jedyna awaria to nagrzewnica elektryczna ,ale to wada oraz akcją serwisowa.
Brak.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 T8 Plug-In Hybrid 455KM 335kW [l/100km]