Oceny Wartburg – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Wartburg

~jdyrla@interia.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Jak pisałem auto niezawodne. Archaiczne ale przez to tanie i proste w obsłudze. Szkoda że na wyginięciu. Do pewnego stopnia to taki enerdowski SUV. Gdyby był 4x4 to ludzie by się dzisiaj o niego zabijali ale to już gdybanie... Jest moim autem zapasowym. Mam jeszczę inne samochody ale Wartek jest tanim i \"konfortowym\" autem na co dzień. Komfort typu-nie zamykam bo nie ukradną a biegać w koło i każde drzwi z osobna zamykać(brak centralnego)...
~Tomek
Sedan 1.3 58KM 43kW
Do miasta w zupełności wystarczający. Gabaryty mogą mniej wprawnym przeszkadzać ale coś za coś. Jednak to kombi. Bez wspomagania i tak bardzo dobrze daje sobie radę. Na trasę dalszą jak 200km - raczej nie. Chyba, że nie straszne Ci prędkości rzędu 70-80kmh. Wtedy można dojechać bez bólu głowy.
3,5
~wodzuuu@wp.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Dla kogo ten samochód? Dla konesera lub dla faceta co ma jakiś handel na rozdrożu. Dla kobiety na pewno nie. W trasę? no może do 100 km. Po mieście? też bez rewelacji bo duży, bez wspomagania kierownicy, bez popychaczy hamulców, filtr paliwa to takie sitko :) Czy kupił bym go jeszcze raz? TAK! po to by stał u mnie w garażu.
3,7
~Mati
Sedan 1.3 58KM 43kW
dardzo dobrze wspominam to auto! przed nim miałem fiata 125p- brak słów do silnika to lałem już przepracowany olej, bo to dziadostwo i tak się już do niczego nie nadawało! a po zakupie wartburga normalnie odżyłem
3,7
~doctor16@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jak na komunistyczny wynalazek z 1987 jest nieźle.
~ERIK
Kombi 1.0 50KM 37kW
Proste dobre i solidne auto ze względu na wiek konstrukcji trzeba się z nim delikatnie obchodzić a odwdzięczy się dużą niezawodnością
Sedan 1.3 58KM 43kW
Piękny i jeszcze raz piękny w tych czasach jest to cos posród nwych badziewiatych aut.
~Colin
Sedan 1.3 58KM 43kW
To auto to przykład solidnej, niemieckiej roboty. Odkąd posiadam Wartka, u mechanika byłem tylko dwa razy(a Wartka posiadam od 2003 roku).
~piotr
Sedan 1.0 50KM 37kW
wartburg jak na tamte czasy i samochody z którymi konkurował był b.dobrym autem . Ja posiadałem model 353 DELUKS był wygodny i bardzo dobrym stanie . Mile go wspominam
~czajorije@wp.pl
Sedan 1.3 58KM 43kW
Według mnie świetne autko. Prawdziwy klasyk z duszą. Cały czas na chodzie. Po A4 tnie jak szalony :D