Oceny Wartburg – wybierz model

Najnowsze oceny Wartburg

~Yatonic@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Wartburg 353 I
Auto to bardzo udana konstrukcja z 1965r !!! (data premiery rynkowej) praktycznie samochód bez poważnych zmian przetrwał do zakończenia produkcji... zmieniono: gaźniki (różne typy), hamulce na tarczowe, umiejscowienie chłodnicy, zainstalowano pasy bezpieczeństwa, zamocowanie drążka zmiany biegów, i jeszcze kilka innych szczegułów... Prosta i niezawodna konstrukcja zostałą okupiona zwiększonym zużyciem paliwa, i specyficzną eksploatacją...
~jaro63@op.pl
Wartburg 1.3 I
Posiadam Wartburga kombi od ponad trzech lat. Jeżdżę na gazie od prawie dwóch lat. Poważniejsza naprawa to wymiana kompletnego sprzęgła. Praca silnika na zasilaniu gazowym lepsza od pracy na paliwie. Jest to auto praktycznie niezawodne. Proste w obsłudze. posiada wiele zalet: po rozłożeniu tylnego siedzenia pojemność bagażnika zaspokoi najbardziej wybrednych, zastosowany silnik to jego główny atut, którego nie posiadają inne auta z tamtej...
~czajorije@wp.pl
Wartburg 1.3 I
Według mnie świetne autko. Prawdziwy klasyk z duszą. Cały czas na chodzie. Po A4 tnie jak szalony :D
~patryk
Wartburg 353 I
super autko dużo miejsca tylko te biegi przy kierownicy !!!
~doctor16@wp.pl
Wartburg 353 I
Jak na komunistyczny wynalazek z 1987 jest nieźle.
~Mati
Wartburg 1.3 I
dardzo dobrze wspominam to auto! przed nim miałem fiata 125p- brak słów do silnika to lałem już przepracowany olej, bo to dziadostwo i tak się już do niczego nie nadawało! a po zakupie wartburga normalnie odżyłem
~piotr
Wartburg 353 I
wartburg jak na tamte czasy i samochody z którymi konkurował był b.dobrym autem . Ja posiadałem model 353 DELUKS był wygodny i bardzo dobrym stanie . Mile go wspominam
~wodzuuu@wp.pl
Wartburg 1.3 I
Dla kogo ten samochód? Dla konesera lub dla faceta co ma jakiś handel na rozdrożu. Dla kobiety na pewno nie. W trasę? no może do 100 km. Po mieście? też bez rewelacji bo duży, bez wspomagania kierownicy, bez popychaczy hamulców, filtr paliwa to takie sitko :) Czy kupił bym go jeszcze raz? TAK! po to by stał u mnie w garażu.
Dziennik kosztów dla Wartburg
10,1
~lodzianin ,wiek 46 lat,auto od nowosci
Wartburg 1.3 I
od poczatku auto eksploatowane na oleju mobil 1 brak dolewek oleju miedzy wymianami,zostawiam auto przed sklepem ijak wychodze to stoi w tym samym miejscu
~Tomek
Wartburg 1.3 I
Do miasta w zupełności wystarczający. Gabaryty mogą mniej wprawnym przeszkadzać ale coś za coś. Jednak to kombi. Bez wspomagania i tak bardzo dobrze daje sobie radę. Na trasę dalszą jak 200km - raczej nie. Chyba, że nie straszne Ci prędkości rzędu 70-80kmh. Wtedy można dojechać bez bólu głowy.