Oceny Wartburg – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Wartburg

Wartburg 1.3
Dla kogo ten samochód? Dla konesera lub dla faceta co ma jakiś handel na rozdrożu. Dla kobiety na pewno nie. W trasę? no może do 100 km. Po mieście? też bez rewelacji bo duży, bez wspomagania kierownicy, bez popychaczy hamulców, filtr paliwa to takie sitko :) Czy kupił bym go jeszcze raz? TAK! po to by stał u mnie w garażu.
~peyo
Wartburg 1.3
Mialem 2 Wartburgi, Teraz mam Passata Kombi z 92 2.0 16v z pelnym wyposazeniem i patrze tesknie za Wardburgami - one maja swoja ´egzotyczna" klase :) Polecam tym ktorzy cenia sobie trwalosc w odlotowym stylu.
~tomulski
Wartburg 353
ma wady i zalety ale wady policzysz na palcach jednej reki a zalet to i tak jeszcze wszystkich nieznam
~patryk
Sedan 1.0 50KM 37kW
Wartburg 353
super autko dużo miejsca tylko te biegi przy kierownicy !!!
~ERIK
Wartburg 353
Proste dobre i solidne auto ze względu na wiek konstrukcji trzeba się z nim delikatnie obchodzić a odwdzięczy się dużą niezawodnością
Wartburg 1.3
Dobre, tanie w utrzymaniu ato dla 4-osobowej rodziny, bardzo pojemny kufer, no i dusza pod maską... :D
~mikey12
Wartburg 1.3
Autko godne polecenia dla ludzi nie ceniących nowoczesności i bardzo wysokiego komfortu.
~ Maciek,
Wartburg 1.3
jak dla mnie autko na 5, buja się fajnie. jest bezpieczne,kupiłem drugiego, poprzednim warczyburgiem miałem wypadek (czołowe zderzenie), pijany facet facet wymusił pierwszeństwo, nie zostałem ranny, a gościa zabrała karetka, w Polsce trudno kupić go w wersji kombi. poprzednim warbim przejechałem w 50tyś km 2 i pół roku, a kupiłem gdy miał 49000 km, szkoda że pijaczek mi go rozwalił.
~weteran
Wartburg 353
dlugo go mam jesli zawiodl mnie to tylko z mojej winy, szkoda ze musi isc na zlom. ostatnia wersja dwutaktu z szyberdachem i nie tylko :(
~nie mam jeszcze adresu
Wartburg 1.3
Mimo drobnych usterek auto bardzo dobrze sprawuje się podczas całego okresu eksploatacji od roku 1991 do 2006 i nadal. W zależności od tankowania w różnych stacjach daje się odczuć zmiejszenie mocy silnika i wolniejsze przyspieszanie.