Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Wartburg – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Wartburg

~ Maciek,
Wartburg 1.3 I
jak dla mnie autko na 5, buja się fajnie. jest bezpieczne,kupiłem drugiego, poprzednim warczyburgiem miałem wypadek (czołowe zderzenie), pijany facet facet wymusił pierwszeństwo, nie zostałem ranny, a gościa zabrała karetka, w Polsce trudno kupić go w wersji kombi. poprzednim warbim przejechałem w 50tyś km 2 i pół roku, a kupiłem gdy miał 49000 km, szkoda że pijaczek mi go rozwalił.
~Paweł J
Wartburg 353 I
Świetne auto trochę przestarzałe. Świetne jako pierwszy samochód, duże, przestronne, proste tanie niezawodne!!
Wartburg 1.3 I
Piękny i jeszcze raz piękny w tych czasach jest to cos posród nwych badziewiatych aut.
~Hubi-Wartbongini
Standard to na 4+ a moj sprzęt to na 6-, bo mogłby palić mniejnp. 5l/100km :D
~weteran
Wartburg 353 I
dlugo go mam jesli zawiodl mnie to tylko z mojej winy, szkoda ze musi isc na zlom. ostatnia wersja dwutaktu z szyberdachem i nie tylko :(
~Tomek
Wartburg 1.3 I
Do miasta w zupełności wystarczający. Gabaryty mogą mniej wprawnym przeszkadzać ale coś za coś. Jednak to kombi. Bez wspomagania i tak bardzo dobrze daje sobie radę. Na trasę dalszą jak 200km - raczej nie. Chyba, że nie straszne Ci prędkości rzędu 70-80kmh. Wtedy można dojechać bez bólu głowy.
~tomulski
Wartburg 353 I
ma wady i zalety ale wady policzysz na palcach jednej reki a zalet to i tak jeszcze wszystkich nieznam
Wartburg 1.3 I
Według mnie świetne autko. Prawdziwy klasyk z duszą. Cały czas na chodzie. Po A4 tnie jak szalony :D
~nie mam jeszcze adresu
Wartburg 1.3 I
Mimo drobnych usterek auto bardzo dobrze sprawuje się podczas całego okresu eksploatacji od roku 1991 do 2006 i nadal. W zależności od tankowania w różnych stacjach daje się odczuć zmiejszenie mocy silnika i wolniejsze przyspieszanie.
Wartburg 353 I
Autko pojemne , tanie w eksploatacji , niezawodne. Wystarczy pamiętać o usunięciu nagaru z łożysk wału korbowego co 40000 km, kontroli zapłonu i nieprzesadzaniu z ilością oleju mieszanego z paliwem.