Ocena kierowcy - ZAZ 965

Rolnik sam w dolinie, 17 lat temu
Rok produkcji 1960
Okres użytkowania: ponad 6 lat
ZAZ 965 0.7 23KM 17kW 1960-1963 - Oceń swoje auto
Super autko! mam je od nowosci. Jest w ciągłym użytku. Serwisowane do dzisiejszego dnia w ASO. Super sie prowadzi, rewelacyjne osiągi (zwłaszcza spalania)
autko rwie jak glupie :))) poprostu krul szol!! Silnik chodzi jak zegarek pomimo kilku stłuczek ale wszystko naprawiłem a autoryzowanym serwisie. Części dostępne bez najmniejszego problemu w każdym przydrożnym sklepie.
Skrzynia pracuje niezmiernie kulturalnie jak na swoje 47 lat
Jezdziłem już różnymi wehikułami ale układn jezdny w tym cacku jest wyśmienity! Doskonale wybiera nierówności naszych polskich dróg. Czsami kontrola trakcji zawodzi ale nie ma sie co przejmować bo przy prędkościach rzędu 15 ewentualnie 20 km/h daje rede wyhamować nawet jak padnie ABS. Oststnio udało mi się rozpędzić do 23 km/h i jestem z tego dumny :)))
Po ostatnim dachowaniu widoczność mam świetną bo musiałem wyciąć resztki słupków i teraz nic nie przeszkadza mi w podziwianiu widoków w trakcie jazdy.
Wszystko co potrzebne i nie ma zbędznych pierdól ja w innym moich autach np. w moim Maybachu którego sprzedałem bo był za ciasny.
Klima działa bez zarzutu a ogrzewanko zimą równierz daje rade. Jeżeli by coś ewentualnie wysiadło to można włączyć tryb awaryjny i w momencie jego włączenie wyskakują 2 zapałki i draska ze schowka i można rozpalić ognisko :)
Hmmmm... co by tu dużo mówić ! Rodzina 10 osobowa sie nie zmieśći ale wyjeżdżając na wakacje z kolegami daliśmy rade. 4 deski surfingowe na dachu i 2 namioty rozłożone w autku. Ogólnie OK :)
Poprostu czuje sie w nim jak w komoże kriogenicznej. Totalna cisza nawet przy predkości 21 km/h!!!!!! rewelacja!!!!!
Spalanie rzędu 29 l/100km nie powinno przerażać zwłaszcza jak zobaczymy osiągii niesamowitą moc 16KM!!
w 100% niezawodny! nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy nie stanołem na drodze (to chyba dzięki hamulcom)
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.7 23KM 17kW [l/100km]