Oceny ZAZ – wybierz model

Najnowsze oceny ZAZ

2,4
~husky
ZAZ Tavria
Samochód kupiłem w roku 2001 jako samochód, który w mojej rodzinie miał zastąpić zasłużonego Trabanta; Niestety i stwierdzam to z całą odpowiedzialnością: zostałem przeklęty przez domowników za zakup tego badziewia i wszyscy z rozrzewnieniem wspominali bezawaryjnego trabanta, który palił 4,5/100-kę i zapalał w 26 stopniowe mrozy. Dodatkowo Tavrię użytkował mój ojciec, który serwisuje auto rzadziej niż zawiera związki małżeńskie, a to...
~zaz968
Sedan 1.2 M 42KM 31kW
ZAZ 968
jezdziłem tym autem ok 12lat,i robiłem wiele kilometry nadawał się na długie trasy szczecin-zakopane i do pracy.
~IBIS
ZAZ Tavria
Tavrik jest jak wierny kundel: raz wyprowadzi z tarapatów, innym razem narozrabia tak bardzo, że tylko łeb ukręcić ;-) Ale ogólnie znacznie częściej pomoże niz zaszkodzi. No i cena... nawet nowy był właśnie w cenie kundelka. Poza tym olewasz go przez rok, wsiadasz i ... jedziesz! Rzecz niespotykana w zachodnich cackach.
Dziennik kosztów dla ZAZ
2,8
~miroslaw
ZAZ Tavria
Samochód wygodny dużo miejsca bagażnik wspaniały.Uszczelki gumowe mogA być wykonane z lepszego gatunku gumy.Felgi słabe można zrobić tradycyjną metodą jak w większości samochodów
2,7
~Krzycho
ZAZ Tavria
Śilnik dość awaryjny (Aparat zapłonowy,Tłoki pierścienie)Niska opłacalność naprawy Problemy ze zdobyciem oryginalnych części(Nawet problemy ze złomowaniem)
ZAZ Tavria
jak na pierwsze autko może być>przynajmniej nauczyłem sie dobrze jezdzić i naprawiac różne awarie.
2,4
~mefkm
ZAZ Tavria
wygląd kaszana, głośny, duuużo pali jak na taki mały silniczek 9,3l/100km - a jeszcze sie dobrze zima nie zaczela, fakt teraz jezdzi nia moja żona
~Sebas
ZAZ Tavria
ogolnie fajne autko, ma troche miejsca, w miare fajnie wyglada,lepsze niz malczan albo poldek
ZAZ Tavria
Jestem drugim właścicielem. Użytkuje go 14 lat,nie miałem większych problemów technicznych.Bez problemu mogę jechać nią w długą trasę,bez obaw,że coś sie zepsuje... Oczywiście dbałem o auto przez cały ten czas..może to jest klucz do sukcesu. Moja ocena 4
ZAZ Tavria
Kupiłem nową w DAMISIE.Na te 12 lat uważam,że nie miałem większych problemów technicznych.Bez problemu mogę jechać nią w długą trasę,bez obaw,że coś walnie...Oczywiście dbałem o auto przez cały ten czas..może to jest klucz do sukcesu?Polecam modele (polskie) po 95 roku.