Ocena kierowcy - ZAZ Tavria Hatchback

atticus@tlen.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1991
ZAZ Tavria Hatchback 1.1 53KM 39kW 1989-2001 - Oceń swoje auto
panienki na nie nie polecą polecam natomias lesnikom rolnikom myśliwym kabana tez wiozłem:) z odpowiednimi oponami nornalnie terenowe auto wyrwała sie z błota które do kabiny sie wlewało.. krótko mówiąć lubie te "rosjankę" można sie do niej przywiązać jak do garbusa..niezliczę dziur i wybojów które zniosła.. nie gniotsa i nie łamiotsa tylko lusterka czasem na gałęziach znikają
jestem lesnikiem ostatnie co moge powiedzieć to to że o nia dbam.. a jednak chodzi! po 10000 zrobiłem remont kapitalny silnika za ..usiąśc prosze ..300 zł i katuje dalej :)
podobno jest.. ja nie bardzo wiem gdzie bo nigdy nie zaglądałem i działa to chyba dobrze.. czasem wstecznego chwilę szukam :D
gdyby jakiś golf wytrzymał spotkanie z pienkiem przy 60 na godzinę i nic mu nie urwało wolałbym golfa ale zaden nie wytrzyma wolę "rosjankę" :)
nie no zimą wychucham wizjerek i gra..a latem panie! panorama normalnie:)
co to? wajchy są tam gdzie powinny reszta to przyzwyczajenie.. jak siadam do drugiej bryki (fabia) to mi sie wsteczny poierniczy jedynie
wentylacja?! ogrzewanie?! :) jak zimno to sie grzeje a jak goraco okna otwietra albo drzwi zdejmuje:D
co ja w niej dżemek uciąłem co drzewa przewiozłem.. nawet palma babci po tuningu weszła polecam wypierniczenie siedzenia pasażera.. co za przestrzeń..:)
bo padnę... to wóz samochodopodobny jak ktoś szuka komfortu nich szula czego innego
naprawy to są śmiesznie tanie nigdy mnie nie zawiodła i potrafi jechać bez elementów które inne samochody maja za niezbędne to boski wól roboczy ot swinię przewieść czy teściową
no kupcie wózek za powiedzmy 1000 zł (wersja wypasiona ;)) który wam lata w dziczy posłuży..
pierdoły padaja czasem.. polecam polski "podróby" bo lepsze od oryginału sa
raz miałem straszną awarię.. pasek rozrządu pekł.. ale po 100000 chyba może :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.1 53KM 39kW [l/100km]

5,7