Szukaj

Ford C-MAX I 1.8 TDCi 115KM 2007 Ford C-Max 1.8 TDCi, Klima, Klimatronic,ALU

4 999 PLN
Ford
C-MAX
2007
diesel
115 KM
+48
Gdańsk (woj. pomorskie)
Rocznik 2007
Przebieg 406 164 km
Typ silnika diesel
Moc silnika 115 KM
Pojemność silnika 1 753 cm3
Skrzynia biegów manualna
Typ nadwozia minivan
Kolor srebrny
Rodzaj napędu przedni
Liczba drzwi 4
Pochodzenie krajowe
Faktura faktura VAT

Wyposażenie tego samochodu

Poduszka powietrzna pasażera, Poduszka powietrzna kierowcy, Poduszki boczne przednie, Poduszka powietrzna chroniąca kolana, ESP (stabilizacja toru jazdy), Elektrycznie ustawiane lusterka, Wspomaganie kierownicy, Wielofunkcyjna kierownica, CD, Ogranicznik prędkości, Tempomat, Otwieranie pilotem

Informacje o samochodzie

Ford C-Max 1.8 TDCi, Klima, Klimatronic,ALU

Autocentrum poleca!

Dane techniczne

Prędkość maksymalna
188 km/h
Przyspieszenie 0-100 km/h
11,2 s
Średnie spalanie
5,4 l/100 km
Długość
4 333 mm
Szerokość
1 825 mm

Oceny tego modelu

Ogólna ocena
4,0
Średnia dla segmentu
4,1
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK
79% 21%
5,5
Ford C-MAX I
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Auto może nie jestem demonem szybkości ze startu spod świateł, ale na trasie można nim sympatycznie pogonić. Czasem brak 6 biegu, ale i tak jest nieźle. Spalanie jest naprawdę dobre, i tyle pokazuje komputer z codziennej jazdy, gdzie pokonuje średnio 80 km na dojazdy do pracy (droga ekspresowa i miasto). Prowadzenie, funkcjonalność, zwrotność bardzo dobra. Jazda z przyczepą nie robi praktycznie różnicy. Ceny części są w rozsądnych cenach. Przejechał u nas w rodzinie już 200 tys km i i cały czas pełny wigoru. Polecam :-)
Dodane 3 lata temu
7,0
Ford C-MAX I
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
rocznik 2010, kupiony w 2016, przez 16mcy przejechane ledwie 9tys km- wiadomo czasem Poznań i korki, czasem trasa i niskie spalanie. samochód przez ten okres bezawaryjny, silnik 1,8 z 115KM świetnie się sprawdza na trasie, nie braknie zapasu mocy na wyprzedzanie, kiedy jest potrzeba. W mieście w korkach spalanie trudno zbić poniżej 9l/100, natomiast w trasie przy łagodnej jeździe (max 140km/h po ekspresówkach/drogach krajowych, raczej bez autostrad) spalanie dało się zbić wg komputera do poziomu poniżej 5l/100. Średnia na cały okres 16mcy: 7,87 l/100km, co przy cenach paliwa dało mi w tym czasie 0,33 zł/1km.
Dodane 8 lat temu
7,0
Ford C-MAX I
Minivan 1.8 TDCi 115KM 85kW
Silnik całkiem fajny ,gdyby nie spalanie w mieście. Na krótkich odcinkach , na niedogrzanym silniku i przy spokojnej jeździe potrafi łyknąć ponad 8l /100km. Generalnie jeżdżę w większości po małym mieście, na trasę wyjeżdżam rzadko. Nigdy wcześniej nie miałem diesla ,ale moje poprzednie auto paliło w mieście troszkę więcej benzyny około 8l /100 km . Coś czuję ,że to mój pierwszy i ostatni diesel.
Dodane 8 lat temu

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Układ jezdny + Widoczność

Wady

- Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Silnik - Stosunek jakość/cena
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli Ford przeprowadzone przez Euro NCAP.
Ford C-MAX

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów