Szukaj

MG HS I SUV 1.5 T-GDi 162KM 2024 MG HS 1.5 T-GDI 162KM DCT Exclusive Kamera360 Nawigacja LED FV 23 Salon PL

94 900 PLN
MG
HS
2024
benzynowy
162 KM
+48
Złotniki (woj. wielkopolskie)
Rocznik 2024
Przebieg 20 113 km
Typ silnika benzynowy
Moc silnika 162 KM
Pojemność silnika 1 490 cm3
Skrzynia biegów automatyczna
Typ nadwozia suv
Kolor szary
Rodzaj napędu przedni
Liczba drzwi 4
Liczba miejsc 5
Pochodzenie krajowe
Faktura faktura VAT

Wyposażenie tego samochodu

ABS, ASR (kontrola trakcji), Asystent pasa ruchu, Czujnik deszczu, Czujniki parkowania przednie, Czujniki parkowania tylne, Czujnik martwego pola, Czujnik zmierzchu, ESP (stabilizacja toru jazdy), Isofix, Kamera cofania, Kurtyny powietrzne, Poduszka powietrzna kierowcy, Poduszka powietrzna pasażera, Poduszki boczne przednie, Poduszki boczne tylne, Elektryczne szyby przednie, Elektryczne szyby tylne, Elektrycznie ustawiane lusterka, Podgrzewane lusterka boczne, Podgrzewane przednie siedzenia, Podgrzewane tylne siedzenia, Przyciemniane szyby, Tapicerka skórzana, Wielofunkcyjna kierownica, Wspomaganie kierownicy, Skórzana kierownica, Bluetooth, Gniazdo USB, Nawigacja GPS, Radio fabryczne, Alufelgi, Elektrochromatyczne lusterka boczne, System Start-Stop, Szyberdach, Tempomat aktywny

Informacje o samochodzie

MG HS 1.5 T-GDI 162KM DCT Exclusive Kamera360 Nawigacja LED FV 23 Salon PL

Autocentrum poleca!

Dane techniczne

Prędkość maksymalna
190 km/h
Przyspieszenie 0-100 km/h
9,6 s
Średnie spalanie
7,7 l/100 km
Długość
4 610 mm
Szerokość
1 876 mm

Oceny tego modelu

Ogólna ocena
4,1
Średnia dla segmentu
4,4
Czy kupiłbyś ponownie to auto?
TAK
73% 27%
11,0
MG HS I
SUV 1.5 T-GDi 162KM 119kW
Przejechałem 6tys kilometrów. Po Warszawie tragedia. No ale jak w każdym samochodzie bez hybrydy w korkach (10 kilometrów przez godzinę i spalanie na komputerze pokładowym 19l/100km - no ale to takie ekstremum i pewnie w tych warunkacch w każdym aucie by to tak wygladało). Na drogach wiejskich jadąc ze średnią prędkością 75km/h spalanie 6 litrów. Na autostradzie przy 140km/h spalanie w okolicach 9-10l. Później każde 10km szybciej to prawie litr więcej. Jak będziecie jechać jak emeryt to nigdy nie zobaczycie spalania większego jak 8l/100km.
Dodane 7 miesięcy temu
6,9
MG HS I
SUV 1.5 T-GDi 162KM 119kW
Po mieście, przy normalnej jeździe trzeba liczyć tych 8 litrów. W trasie, jadąc spokojnie i płynnie można zejść nawet poniżej 5l. Przy bardziej szarpanym tempie 6l weźmie. W wakacje przejechałem trasę 2500km głównie po autostradach, w 3 osoby, z pełnym bagażnikiem i średnie spalanie wyszło na poziomie 6,9l.
Dodane ponad rok temu
7,6
MG HS I
SUV 1.5 T-GDi 162KM 119kW
Po mieście, w korku lub często hamując i przyspieszając wciągnie 10-11 litrów bez mrugnięcia okiem. Przy długotrwałej, spokojnej jeździe można zejść poniżej 6 litrów, ale to już spore wyzwanie, za to bez wielkiego napinania się, można zakręcić się w okolicy 5,8-6,5l. Na trasie 2500km głównie po autostradach na tempomacie, wyszło mi spalanie średnie na poziomie 6,7l. Ogólnie nie ma krzywdy.
Dodane ponad rok temu

Zalety

+ Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów + Widoczność + Bezawaryjność (poważne usterki)

Wady

- Całokształt - Bezawaryjność (drobiazgi) - Skrzynia biegów
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli MG przeprowadzone przez Euro NCAP.
MG HS

Skonfiguruj idealną ofertę z super finansowaniem

Zobacz więcej filmów