Szukaj

Informacje o Peugeot Traveller Long Elektryczny 50 kWh 136KM 100kW od 2020

Lata produkcji: 2020 – teraz
Segment: VANy
Produkowany od roku 2016, średniej wielkości samochód dostawczo-osobowy. W ofercie Peugeota Traveller zastąpił model Expert. Tak jak on, Peugeot Traveller jest owocem kooperacji koncernu PSA (do którego należą Citroen i Peugeot) oraz innej firmy – w tym konkretnym przypadku – Toyoty. Modelami bliźniaczymi modelu są Citroen Spacetourer i Toyota Proace. Te trzy modele różnią się między sobą tylko designem – wszystkie powstały na platformie podłogowej zastosowanej wcześniej w modelach Jumpy oraz Expert. Peugeot Traveller oferowany jest w wariantach: dostawczego furgonu, familijnego vana oraz do użytkowego przewożenia osób.
czytaj więcej
Powagosław

W porównaniu do Experta – stylistyczna przepaść jakościowa. Na korzyść Travellera oczywiście. Jeśli chodzi o design, to pokazuje, jak długą drogę przebył Peugeot, również jeśli chodzi o mniej eksponowane modele.

~Powagosław
Luzacjusz

Jak w życiu – z rodzeństwa jeden jest najładniejszy, inny najmądrzejszy, chyba, że chodzi o siostry Kardashian. Z trojaczek Peugeota, Citroena i Toyoty, najładniejszy, o dziwo, jest Traveller.

~Luzacjusz
Produkowany od 2020 roku
Typ silnika elektryczny
Moc silnika 136 KM (100 kW) przy 3673 obr/min
Maksymalny moment obrotowy 260 Nm
Rodzaj skrzyni Automatyczna
Napęd na przednią oś Dostępny
Liczba stopni
Peugeot Traveller Long Elektryczny
Aktualnie przeglądasz Peugeot Traveller Long Elektryczny