Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Ssangyong Rexton IV

Lata produkcji: 2017 - teraz
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Czwarta, obecnie produkowana generacja modelu (oznaczona symbolem G4), wprowadzona na rynek w 2017 roku. Model został zaprojektowany na nowo, pod tym względem zdecydowanie różni się od swoich poprzedników. Z Rextonem W spokrewniony konstrukcyjnie – G4 nadal oparty jest na ramie typu Quad-Frame. Za to znacznie zwiększono jego rozmiary (jest 15 cm dłuższy, 6 cm szerszy; rozstaw osi większy o 3,5 cm). Czwarta generacja Rextona jest pierwszą, w której model oferowany jest nie tylko wersji 5-osobowej, ale i 7-osobowej.

 

Wystarczy rzut oka na nadwozie, aby stwierdzić, że koreańczycy poprawili wygląd SUV-a. Nadal nie należy do czołówki jeśli chodzi o stylistykę. Powinien jednak przypaść do gustu większości klientów, a niektórzy uznają go pewnie za ładne auto. Lepsza prezencja to pierwszy i główny element mogący przyczynić się do wzrostu popularności Rextona. Zmianie uległo także wnętrze, kabina sprawia wrażenie lepiej wykończonej i bogato wyposażonej. Znajdziemy tu m.in. pikowaną skórę i drewno. Na desce rozdzielzej znalazł się także duży, kolorowy wyświetlacz multimediów i nawigacji. Na pokładzie nie zabraknie również systemu kamer monitorujących otoczenie pojazdu, asystenta pasa ruchu, aktywnego tempomatu, czy automatycznego hamulca zapobiegającego najechaniu na tył poprzedzającego pojazdu.

Powagosław

To nie pierwszy Ssangyong, który prezentuje się godnie, ale wciąż pozostanie on egzotyką, nawet w segmencie budżetowych SUV-ów. Tym razem marka próbuje znaleźć dla siebie niszę, oferując potężne rozmiary i zaskakująco dobre wyposażenie. Pomysł, przynajmniej w teorii, słuszny.

 

~Powagosław
Luzacjusz

Taki trochę SUV premium z dyskontu. To znaczy – ma wszystko to, co trzeba, wygląda jak należy, produkuje go marka, której nazwę trudno wymówić, a kosztuje tyle, że starczyłoby ci na dwa. No i co? Co mówi ci serce, a co rozsądek?

~Luzacjusz

Ssangyong Rexton IV – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Ssangyong Rexton IV

Moc silników 181–225 KM
Pojemność silników 2,0–2,2 l

Publikacje o Ssangyong Rexton

Newsy o Ssangyong Rexton

Ssangyong Rexton IV
Aktualnie przeglądasz Ssangyong Rexton IV