Szukaj

Sprzęgło - czasem nie wysprzęgla się podczas zmiany biegu.
Daewoo Matiz 0.8 i 51KM 38kW 1997-2004

  • Autor: rexintrie
  • Kategoria: układ napędowy
Początkowo miałam problem z linką sprzęgła. Po jej wymianie zaczęły się problemy z wysprzęglaniem podczas zmiany biegów. Początkowo mechanik podejrzewał pęknięcie ściany grodziowej, a skończyło się na wymianie zastrzału pedału (stwierdził, że pęknięta jest sprężyna, odpowiedzialna za odciąganie pedału). Mimo, to problem nadal nie ustąpił, bowiem czasem przy zmianie biegu pedał nie odbija. Boję się, że mechanik będzie chciał mnie naciągnąć na kolejną (być może zbędną) naprawę, która nie rozwiąże problemu. Będę wdzięczna za pomoc w zdiagnozowaniu problemu. Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi :)

Komentarze

Powolutku ze sprzeglem, prosze nie strzelać gwałtownie z niego. JEDZIESZ PAŁKA!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Ja ci kurwa dam palke
Odpowiedz
porozmawiac ze znajomymi i znaleźc innego mechanika (dobrego)

jeśli była wymieniana linka sprzęgła ... prawdopodobnie była nieodpowiednio naciągnięta-wyregulowana i sprzęgło" źle łapało "

gdybym to ja był po pierwsze wrócił bym do tego warsztatu powiedział bym żeby sobie zabierali z powrotem ten "zastrzał pedału" i zamontowali stary bo nic to nie zmieniło ( a była to niepotrzebna wymiana dobrego elementu na kolejny dobry ale nowy chyba ze na prawdę sprężyna była pęknięta ?) i zwrot kosztów jeśli było płaone za ten nowy niepotrzebny element i za samą wymianę z powrotem na stary element też nic by nie dostali

((((((((((((((((((((( u tego mechanika co była wymieniana linka powiedziec że sprzęgło źle działa po wymianie linki i niech to poprawią ))))))))))))))))

najlepiej znalesc ogarniętego znajomego powiedziec co i jak wygląda problem i razem na warsztat pojechac
Odpowiedz
Daewoo Matiz