Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (180) - Całokształt

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrzej197710
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Autko kosztowało nowe 35 500 a po 10 latach baaardzo zeszło z ceny, niestety.... Po Espero ciężko coś będzie kupić w podobnej cenie a jednocześnie równie duże.
~rafala2@gazeta.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Duże przestronne i wygodne autko, którym rodzinka bez większych problemów zabierze się na wyjazd. Polecam silnik 2,0 - jest dynamiczniejszy. 1,5 jest dobre do spokojnej jazdy.
~ert
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
każdy posiadacz espera powinien powtarzać mantrę : "za takie pieniądze?!" - wtedy będzie to rewelacyjny, trwały, pojemny, elegancki pojazd do nabijania kilometrów
~Muszu
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto duże, ma dosyć spory przebieg i żadnych problemów z silnikiem.Ale ma jedną małą wadę ma za mało mocy 90km to troche za mało jak na takie auto.Ale ogólnie jest świetny!!!!
~bogdan
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
samochód ogólnie o´k, trochę nienowocześnie wykończony. Problemy z szybami (elektronika). Zużycie paliwa, jak na tę masę o´k. Dostępne i niedrogie części.
~Dzipi
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
jest to moj 6 samochod (jezdze od 30 lat) po Fordach, Oplach, Fiatach, VW-jest to auto bezkonkurencyjne do poprzedio uzywanych, szkada, ze nie moge kupic nastepnego nowego Espero.
~bloeksak@poczya.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Duże , wygodne auto dla rodziny. Niskie koszty eksploatacji(popszednio miałem PF 125p).Dla upierdliwych dziennikarzy-najpierw kupcie, eksploatujcie i dopiero komentujcie.
~wiengier@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ale to g... Skrzynia biegów źle pracuje (ciężko), sprzęgło poszło, blacharka leci, wibracje w układzie kierowniczym (to jest najgorsze). I co mam teraz z tym fantem zrobić?
~Wojciech.Jaszczuk@altkom.com.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Szkoda, że samochód skończył żywot. Niesłusznie źle oceniany przez dziennikarzy, przez co szybko traci na wartości. Nigdy bym się nie zastanawiał przy kupnie nowego.
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW
8,1
10,9
~daVid
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Mimo że nie jest to autko pozbawione wad to jest naprawdę dobrym i komfortowym wozidłem. Obowiązuje zasada jak się dba tak się ma i tyle.