Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (180) - Całokształt

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tadspyra
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Samochód posiada drobne usterki, ale który używany ich nie ma. Spala umiarkowanie ok. 7,5 - 8,0l/100 km. Bardzo cicho w środku, dużo przestrzeni, ogromny bagażnik. Cena bardzo niska w stosunku do klasy. Można polecić komuś, kto ma niedużo pieniędzy, a lubi większe samochody.
~ecedeel@interia.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Uwaga na złodziejstwo akumulatorów (w serwisach? przez dystrybutorów?), powinny być oryginalne, żelowe, do instalacji 15V, mam kontakt z kilkoma użytkownikami po 6-7 latach akumulator jak nowy. Często sprzedawano kwasowe, akumulator gotuje się, po roku, dwóch, do wyrzucenia.
~W.H.
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Za takie pieniądze samochód pod każdym względem o.k. . Po założeniu gazu jazda za grosze , a komfort pozostaje . Ceny części nie są powalające , ale jakość usług serwisowych pod psem . Części nowe coraz trudniej dostępne , ale podróbki i wtórny rynek zadawające .
~Martin
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jak za tę cena jest dobrze.Przebieg mówi sam za siebie ( 220tyś), a silnik dalej pracuje.Jeśli chodzi o spalanie to rozwiązaniem jest LPG. Problemy zaczynają się przy zakupie drobnych części - brak lub czekanie na nie w nieskończoność.Miejsca w środku jak w Audi A6.
~BOJKOT
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Auto z lat 80/90 nie może miec wszystkiego super.... może i jest brzydkie w środku, montaż słaby, a elektryka siada - ale wygoda, osiągi, ekonomiczność - przesądzają na korzyśc tego auto. Moja nazwa "luksus dla ubogich" - sam nie śmierdzę groszem i dlatego go kupiłem .
~wojtekT
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
mam autko od nowosci, i chcialem juz kilka razy je zmienic na cos nowego glownie ze wzgledu klimatyzacji ktorej latem w moim Daewoo brakuje, ale po prostu to nie ma sensu bo Espero nie daje mi zadnych powodow zeby sie go pozbyc. Po prostu zal sprzedawac :)
~sebastian
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
ogolnie mocna 4+ kupujac samochód glownie chodzilo mi o koszty utrzymania...sprawdza sie idealnie. Tani, duzy wygodny i co najwazniejsze niepsujacy sie:) Do wyszalenia sie jest alfa brata(146 2,0ts benzyna) badz terenowka ojca (ford maverick 2,4 lpg)
~gandhi
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jak na autko w tej cenie niezle, nawet bardzo nie zle, moze troche mało wygodny fotel przedni, moze za miękki po jezdzie miejskiej, ale totalnie niezawodny. Nadaje sie dla 4 osobowej rodziny - wtedy conajwyzej koni mechanicznych moze troszke zanbraknąc :)
~cezariuszz
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Za swoją cenę chyba jest bezkonkurencyjny ( kupiony w salonie fabrycznym, w 1998 roku) za tą cene nie można było kupić tak wyposażonego samochodu. W dalszym ciągu go lubię. W dzisiejszych czasach silnik trochę za mały jak na taki duży samochód.
~mistereq
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
To byl moj pierwszy samochod ... i jak sie okazalo zle nie trafilem. Koniecznie szukajcie modelu ze wspomaganiem bo bez tego ani rusz. Auto wygodne, duze i mimo uplywu czasu moim zdaniem nadal prezentujace sie bardzo znosnie wizualnie.