Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (180) - Całokształt

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~profi_13@interia.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
ogólnie auto sprawuje sie rewelacyjnie i nie sprawia większych problemów , jeździłem już nim i po europie i po polsce, i nadal jestem zadowolony, jedyny problem to spalanie jeżeli ktoś wie jak to załatwić nie montyjąc gazu proszę o podpowiedź.
~jacekk.
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy 152000km założyłem inst. gazową. Szkoda że tak późno! Jestem drugim właścicielem tego samochodu od 1998roku i przebiegu 60000. Ogólnie jestem zadowolony z jego eksploatacji. Akumulator od nowości-.luty 1996r. i jeszcze działa!!!
~noras
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Znów nie mogę dać 4,5 - ale polubiłem to auto, więc daję 5. Czego chcieć więcej - duże, wygodne, ładne, no i tanie auto. Jedyny jego minus - brak otwieranej klapy z szybą (piątych drzwi) - jakby była, to w bagażniku możnaby przewieźć słonia w całości.
~m@jkel (fyrfynaniom@o2.pl)
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Idealne auto zwłaszcza dla rodzinki. Pojemny bagażnik (wejdzie nawet snowboard 156cm) i dobry patent z otworem na narty. Można by dorzucić rozkładaną tylną kanape (chociaż 1/3 bo czasami coś niewymiarowego trzeba wrzucić). Ogólnie - P O L E C A M ! ! !
~Jacek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Gdy Espero ukazało się na rynku, to przez \"znawców\" motoryzacji zostało fatalnie ocenione. Jednak to chyba były opinie sponsorowane przez konkurencję. Teraz znawcy powinni przeprosić ten model we wszystkich mediach.
~Sławek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Samochód posiadam od roku i jestem mile zaskoczony. Duże, wygodne i super wyposażone auto rodzinne . Ogólnie nie sprawia większych kłopotów mechanicznych. Do tego tani w eksploatacji. No i jeszcze ta cena zakupu.
~kdziedzicpoczta@wp.pl GG:3883540
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
samochod przestarzalej konstrukcji (polowa podzespolow jak i glowna linia nadowzia wzieta od Opla Vectry A) a nadal jego sylwetka potrafi zauroczyc, dobre wlasciwosci jezdne, no i wygoda podrozujacych Esperem pasazerow
~Piotr
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Bezawaryjnosc, komfort, ekonomicznosc - to jego glowne zalety. Nigdy mnie nie zawiodl. Jest wygodny, obszerny, niewiele pali i w ogole sie nie psuje. Szkoda tylko ze nie ma nastepcy, bo nie zastanawialbym sie ani chwili.
~Mariusz z Wawy
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
idealny samochód dla kogoś kto chcę wygodnie jeździć jednocześnie nie mając miliona na koncie. szczerze polecam. uwaga na auta po taryfie. mają one po 300, 400 tyś. km. przebiegu. taryfiaż wcześniej espiego nie sprzeda. pozdro
Dziennik kosztów dla Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW
8,1
10,9
~Pablo75
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Rewelacja. Przed zakupem tego samochodu miałem diże obawy ze względu, że jest to Daewoo, ale mile mnie mój Esperaczek rozczarował. To naprawdę rewelacyjny model samochodu. Wygodny na dłuższe trasy, pakowny i ekonomiczny.