Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (180) - Całokształt

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Diwad
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Espero jest super.Jeżdże nim 3m-ce i jest b.dobrze.Przyśpieche ma niezłą,elastyczna skrzynia,dużo miejsca wszędzie!!!Żeby poznać co potrafi ta maszyna musi być przekroczone 3.500 obr/min i pociągnąć go na biegu(najlepiej na 3:-)))
~Kusy
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie samochód jest dobry ale gusta kierowców są różne, jak każde auto ma wady i zalety. Moim zdaniem jedyna i największa wada samochodu jest taka że auto zostało przeznaczone (chyba) bardziej do jazdy w trase niż na mieście.
~spociak
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ani razu samochód nie był w serwisie pomiędzy przeglądami (ma już prawie trzy lata) !! Pali w miescie 12-13 l gazu. Ogromna przestrzeń wewnątrz.Cisza i komfort jazdy. Szkoda że już nie produkują - tym razem kupiłbym 2.0 z klimą
~iwan935
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Mam go po ojcu..pamiatka rodzinna...cały czas na bęzynie i chuchane dmuchane...wszystko na bierząco robione więc się mi trzyma i odwazajemna bakiem usterkowości...ale ta rdza na progach ject niemiłosierna:(
~Pan Adam
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Nigdy mnie nie zawiódł. 12 letnie auto ciągle daje rade! Zamierzam teraz zmienić na coś nowszego, brakuje klimatyzacji i innych nowoczesnych bajerów, ale boje się bardzo żeby nie była to zmiana na gorsze.
~dm
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
W sumie dobry samochod za takie pieniadze. Jestem pierwszym wlascicielem. Duzo jezdzony był w gorach i w zimie, w dosc ciezkich warunkach i widac to po stanie blachy, ktora juz zaczyna troszke rdzewiec.
~Bojkot
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy obecnych standardach nie można dać więcej. W gruncie rzeczy nie jest żle. Ale spadek wartości stawia pod znakiem zapytania ładowanie pieniędzy (dość małych ale jednak) w samochód.
~Tomek
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ocena dobry z plusem!!! auto nie jest idealne, ale czasem az dziw ze to daewoo. Polecam wszystkim. Jeden mankament - lakier i blacha. Jak w polonezie :) po 6 latach dziury!!! Trzeba zadbac o karoserie.
~mdabrowski@dressta.com.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Na rodzinę 4 osobową rodzinę (2 osoby wysokie) bryka komfortowa, oszczędna i przyjemna w prowadzeniu. Niepewność co do przyszłości w dostawach części zamiennych i cen serwisu dają dużo dfo myslenia co dalej.
~MARIUSZ
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Dobrze się prowadzi po naszych ,,drogach". Idealny na dłuższe trasy. Jak na 11 lat sprawuje się super. Szkoda że nie ma kolejnej generacji bo byłbym na pewno zainteresowany.