Lista ocen Daewoo Espero 1.5 i 16V 90KM 66kW 1990-2000 (180) - Całokształt

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yaroo_one@poczta.fm
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Jezdze i jezdze i nic sie nie psuje. Tylko olej wymieniam i klocki hamulcowe:) Moglby mniej palic na miescie...Nie bardzo jest jak ten samochod tuningowac. Nie ma spojlerow na przod, ani bocznych progow. Jedyne co dobrze wyglad z zielonym metalikiem to ciemne szyby i alumy 15. Ale w ogolnej ocenie wypada bardzo dobrze.
~Muszu
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Wiadomo nie jest to swietny samochodzik ale napewno niezawodnośćią przebije moje dotychczasowe Toledo!!!!:D Sprzedalem moje dlatego ze chcialem miec nowsze auto i wydaje mi sie ze zrobilem błąd co prawda wszyscy mowili ze Toledo to nie zawodny samochod ale nie jestem juz tego taki pewien:(
~rapsik
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Za 12.000 mam samochód z gazem, z salonu, kupiłem z niskim przebiegiem, tanie części, wielka przestrzeń, złodziej nawet nie spojrzy, dobre wyposażenie, rocznik 1997, spalanie OK., to czego jeszcze chcieć? Prestiż marki i modelu ? Ja potrzebuję samochodu do jazdy, więc jeżdzę, jeżdżę, jeżdżę....
~byly na szczescie posiadacz espero
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Naprawde jezeli bierzesz kupno Espero pod uwage zmien obiekt zainteresowan, przejezdzilem tym samochopdem troche i nie polecam, wyjezdzasz i nie wiesz czy wrocisz, tandetnie zlozony, korozja wylazi w niebitym aucie z 1998! lepiej kupic 10 letniego niemca. ten samochod to totalna porazka!!!
~Espero OK
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Przy prawie 100 tys.km przebiegu oprócz olejów, swiec itp. to wymienione byly tylko tylne sprezyny i uszczelka pod glowica. Tak to nic nie bylo wymieniane. Espero to naprawe super auto, które Cie nie zawiedzie. Dosc dobry silnik i ten komfort :) I to nieprawda co mówia: ze "Daewoo to gówno".
~cwikus@go2.pl
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
swietny samochod w swojej klasie cenowej, naprawde wielki, przestrzeni dla pasazerow z tylu duuuuzo, wszystko elektryk, lustereczka, szybki, jedynie co mi troszke brakuje to wycieraczki na tylniej szybie, no ale ogrzewanie tez robi swoje. bardzo miekkie zawieszenie, samochod plywa :) (mniam).
~qhmr
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
klapa bagażnika jest troche za mała, ale to nie samochód dostawczy, no i żarówki główne aby wymienić potrzebowałem drobnej ręki żony ( mało miejsca, poza tym elektryka tzw. drzwiowa kiepska i szyby tylne ledwo sie podnoszą od nowości, reszta jest ok poza może jeszcze zbyt szybkim spadkiem ceny
~JAC78
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
za 1500pln nic lepszego w tym roczniku i wielkosci nie kupisz poprostu kto nie patrzy na znaczek nie pozaluje zwracać nalezy tylko na korozje drzwi progów tylnych błotników i na termostat bo może skończyc wymianą uszczelki pod głowica a i tak warto kupić ten samochód polecam
~matrixhasyou
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
mialem od 1wl , jak go sprzewdawalem mial 190tys i tech. byl w b. dobrym stanie , jedyna wada powazna to rdza .... zaczelo go mocno brac, szczegolnie krawedzie drzwi,po za tym auto jak dla mnie za slabe, i potrafi duzo spalic ,nawet do 16l, Ogolnie zero awarii!! mile zaskoczenie

Usterki Daewoo Espero

Daewoo Espero – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
kilka minusow , nie przeslaniaja jednak ogolnej bardzo dobrej oceny. Brak skladanej kanapy tylniej to dla niektorych ogromna wada , rdza rowniez jest czesta przypadloscia. Plusy to ogromny bagaznik,duuuuzo miejsca dla kierowcy i pasazerow -typowa limuzyna za niewielkie pieniadze.