Lista ocen Ford Focus I Kombi (286) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomekfli
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Użytkujemy auto we czwórkę ( w tym dwójka dzieci ). Miejsca pod dostatkiem. Ogromny bagażnik mimo iż zajęty również dojazdowym zapasem wystarcza by zabrać sporą ilość bagażu.
~Endriu97_2007
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jak dla mnie (186cm wzrostu) i mojej rodziny (żona + dziecko) bardzo przestronnie i wygodnie, choc znajomy mówi że dla niego ttochę za ciasno - zależy kto ile potrzebuje.
~Konstruktywny krytyk
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Przy tych wymiarach ilość miejsca z przodu, z tyłu oraz wielkość kufra (500l) to bardzo dobry wynik i można swobodnie jechać w daleką trasę w 4 osoby ze wszystkimi bagażami
~martineho
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
trochę więcej miejsca z tyłu w stosunku do FFI, kosztem bagażnika niestety - ale to taki trynd. Na plus oczywiście ISOFIX, bez któego już nie wyobrażam sobie wożenia dzieci.
~biggrzeniu
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Miejsca w sam raz jak na tę klasę samochodu. Mam kombi i z bagażnika jestem bardzo zadowolony, ale hatchback, to wiem że ma za mały bagażnik gdy się jedzie na wczasy z rodziną.
~muchomorek
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
jest dobrze choć mogłoby być więcej miejsca dla pasażerów z tyłu lecz nie jest źle, w meganeII (5drzwi) z tyłu jest mniej miejsca!!! ale w końcu foczka to kompakt;)
~sinn.fein@gazeta.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Kiedys mozna bylo to nazwac przestronnym autem, ale dzisiejsza konkurencja oferuje znacznie wiecej. Zwlaszcza pasazer nie ma gdzie podziac nog, nie mowiac o tych co siedza z tylu.
~net@buziaczek.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
dosc dobrze, po rozlozeniu tylnej kanapy w kombi mozna spokojnie sie ulozyc i przy moim wzroscie 178 nie dotykalem ani siedzen ani drzwi tylnych, jak narazie dosc fajnie :)
~marceloo
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Dużo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów, przydały by się w tym modelu seryjne podłokietniku z przodu i z tyłu,a nie tylko indywidualnie.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi
6,3
~Roman
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Bardzo dużo przestrzeni. Bardzo wygodne fotele. Bagażnik genialny - nie ma żadnego progu. Z tyłu bardzo dużo miejsca. Duży minus - niedzielona kanapa.
Ford Focus I Kombi