Lista ocen Ford Focus I Kombi (286) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~express
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Wygodny, przestronny i ładowny. Czyli wszystkie cechy wymagane w tej kategorii zaliczone na plus. Jednak z tyłu jest trochę ciasno dla 3 dorosłych osób (nie wspominając o 3 dzieci z fotelikami - to już bez szans).
~Marek
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Jak na ten segment rynku to jest dobrze. Często dojeżdżałem wioząc 4 pasażerów i się jakoś pomieścili. Kilka wyskoków wakacyjnych w komplecie też się udało. Najważniejsze aby ludzie byli zgodni ;-)
~foki
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Najwięcej miejsca w klasie. Wysoka pozycja za kierownicą, powoduje że widzi się więcej. Ma się wrażenie prowadzenia o wiele większego samochodu. Dzięki tej nietypowej pozycji, łatwiej się wsiada oraz wysiada.
~Marek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wersja kombi dysponuje większą ilością miejca z tyłu nad głowami pasażerów. Mam 186 cm wzrostu i na każdym miejscu w tym samochodzie posiadam wystarczającą przestrzeń do komfortowej podróży.
~mazi_tczew
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Uważam że w swojej klasie jest dobrze, na miejscu pasażera z przodu denerwuje mnie wysoko umieszczony fotel i przeszkadzająca konsola środkowa. Z tylu sporo miejsca, tylko podłokietnik umieszczony zbyt nisko.
~Wojtek
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Z przodu super, z tyłu nienajgorzej, jednakże mogłoby był go trochęwięcej. Nie najwygodniejsza pozycja za kierownicą dla wyższych kierowców. Za to w kombi rewelacyjny bagażnik - duży i ustawny.
~can_nibal@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
nie wygodne fotole jak dla mnie w mondeo sa o niebo wygodniejsze miejsca tez jest malo zwlaszcza z tylu ale ja z zona i dzieckiem jakos sie miescimy naszczescie bagaznik jest wystarczajaco duzy.
~W.
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Normalnie jak na tą klasę samochodów, trochę lepiej jak w VW i Fiacie. Jak dla mnie lepiej nie trzeba (Żona+ 1 dziecko) w wersji kombi którą posiadam przestrzeń wystarczająca nawet na długie wyjazdy.
~adam
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Przestrzen jest wystarczajaca. Samochod jest bardzo wygodny. Daje 4 gdyz byc moze z tylu jest troche za wasko. Ale przyczyna jest tez chyba to, ze odsowam bardzo przednei siedzenie bo jestem wysoki
~flakus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Z przodu bardzo przestronnie, z tyłu też siedzi się przyzwoicie.Stanowisko pracy ma pełną przestrzeń.siedzę w miarę daleko od kierownicy,ale z tyłu pozostaje przyzwoita przestrzeń na nogi.Mam wzrost 183 cm.
Ford Focus I Kombi