Lista ocen Ford Focus I Kombi (286) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mic Mac
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Kierowca i pasażer mają rewelacyjną ilość miejsca, Jako pasażer nie jeżdżę ale z trzema osobami z tyłu nie ma żadnego problemu i mają one bardzo wygodnie, FOCUS to naprawdę spore autko.
~Mariusz
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Z przodu wysokim pasażerom przeszkadza rozbudowana konsola przednia. Z tyłu miejsca jak to w kompakcie, choć lepiej niż w Golfie IV czy Octavii I, za sprawą większego rozstawu osi. Reszta bez zarzutu
~Tom525@interia.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy to wystarczająco, bagażu też można zabrać sporo więc nie ma powodów do narzekań. Na tylnej kanapie miejsca jest dość dla 3 dorosłych osób (lub 2 na dłuższej trasie)
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Z przodu spoko ale z tyłu jest już dużo gorzej-tak samo w wersji kombi jak i w 5-drzwiowej, fotele wygodne nawet przy długiej trasie nie czuje się zmęczenia, ale tak jak pisałem dla mnie za wysoko się siedzi
~tomasz321@op.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
wersja kombi - jestem zadowolony z przestrzeni dla kierowcy, pasażerów i z bagażnika, kto chce mieć więcej musi kupić klasę wyżej, w tej klasie jedna z największych przestrzeni, polecam jako samochód rodzinny
~grabczyk
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Nie jeżdżę z tyłu ale nie słyszałem narzekań pasażerów, choć z tyłu nigdy nie jechał jeszcze nikt powyżej 190 cm wzrostu. Z przodu miodzio, mam wersję z twardszymi usportowionymi siedzeniami.
~Pieczarek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
oceniam tylko przestrzeń w bagażniku i miejsce kierowcy (z innej perspektywy nawet nie sprawdzałem :) )- bardzo wygodnie sie jeździ i z bagażami nie ma żadnych problemów. pasażerowie nie narzekali :)
~Al
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Oczywiscie jak ktos jest duzy to bedzie narzekal, ale to w koncu nie 15 metrowy Lincoln. Pasazer z przodu moze ma troche za malo miejsca przy lewym kolanie, ale w koncu rzadko tam siadam...:)
~Piotrek
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Mogłoby być więcej miejsca dla 4 osób. Choć wyprawę 1500km w jedną stronę zaliczyliśmy bez żadnego problemu w 4 osoby :) Bagażnik był zapakowany prawie po sufit.
~mWacko
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Po mimo niewielkich rozmiarów miejsca jest dość. Można jechać na drugi koniec polski w 4 dorosłe osoby całkiem komfortowo. Do tego każdy może zabrać coś więcej niż bagaż podręczny.
Ford Focus I Kombi