Lista ocen Ford Focus I Kombi (286) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robnowak@poczta.fm
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Miejsa dużo- z przodu i z tyłu-kombii (szczególnie nad głową mam 185cm wzrostu i pozostaje jeszcze spory prześwit- zarówno z przudu jak i z tyłu), mogło by być za to nieco więcej miejsca z przodu, ale w szerz - moim zdaniem zby wysunięty jest do przpdu panel centralny, przez co kolana muszą sie o niego opierać.
~zico
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Niby duże auto, ale mam straszne uczucie ciasnoty(choć chłop ze mnie mały), a przy tym obolałe nogi, bo często ładuję nimi przy wsiadaniu o deskę. Duuuży bagażnik (kombi). Z tyłu mało miejsca dla pasażerów. Gdybym mógł wcześniej przejechać tym autem 1000 km to bym go nie kupił, ze względów wyżej wymienionych.
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Ja mam 184 wzrostu i za kierownicą jest tu mnóstwo miejsca . Z początku trochę narzekałem ale przesiadłem się z mercedesa w210 więc inna pozycja zza kierownicy . Jako pasażer z boku też czuję się świetnie i mega komfortowo z tyłu chyba nie jechałem ale też najgorzej nie jest .
~BadBoy
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Nie powinno zabraknąć nikomu miejsca , szcególnie w wersji kombi (jaką posiadam) Z przodu spokojnie przewieziemy osobe do 190cm , jednak dla samych "gigantów" ;) nie bedzie za wygodnie jadąc w piątke:) w 4 osoby raczej bez zarzutu. We wnetrzu więcej miejsca niz mogło by się wydawać.
~dariuszpan@op.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
jeden z najprzestronniejszych aut w swojej klasie. Z przodu super, ale większość innych aut też ma dużo miejsca. Za to z tyłu to focus jest dla mnie nie do pobicia. Taki golf jest z tyłu dużo ciaśniejszy, to samo octawia, bo na płycie golfa. Dodam, że mam 1.85 cm wzrostu.
~focusowiczodniedawna
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Dla kierowcy sporo miejsca. Szkoda tylko że fotel jest dość krótki ;) Dla mnie z tyłu miejsca już tak wiele nie jest (120kg wagi robi swoje) ale jakoś tam bym sam za sobą przejechał. Pasażerowie nigdy nie narzekali więc tą opinie troche ja zaniżyłem ;)
~xyz
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
auto klasy kompakt cudów nie można wymagać ale wypada słabo, szczególnie dla wysokich kierowców może być tu problem. Mam ok. 190cm wzrostu fotel odsunięty maksymalnie i przydałoby sie jeszcze troche miejsca. i do tego niewygodne fotele
~jacubusx
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Z przodu jest ok, ale za to z tyłu większe osoby mają mało miejsca, szczególnie na nogi. Jak autem ma jechać 5 osób to z tyłu ciężko jest mówic o jakimkolwiek komforcie. Bagażnik za to jest duzy, z łatwym dostępem, naprawdę można tam wiele walizek zmieścić.
~Andriu1984
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Autko pod wzgledem miejsca dla wszystkich wsiadajacych do niego jest rewelacyjne. Nic dziwnego skoro najpierw zrobiono wnetrze a pozniej obudowali je karoseria. W srodku jak na swoja klase jest bardzo duzo miejsca.
~Vercy
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Bez zarzutów, mniej miejsca z tyłu i dla kierowców ale jestem duzy (190cm, 100kg), 4x 190cm będzie problemem, ale 4x180 już nie. Osobiście uważam że układ kierownicy powinien być inny by zapewnić większy komfort wysokiemu kierowcy
Ford Focus I Kombi