Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW 1999-2005 (67) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blindmashine
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Stosunek jakości do ceny wypada zdecydowanie na korzyść tego samochodu. Co ważniejsze jeśli podejdziemy do zakupu z głową i poszukamy dobrego egzemplarza (niekoniecznie najtańszego) to koszty eksploatacji będą śmiesznie niskie. Warto przed zakupem zawieźć samochód do ASO z prośbą o \"przegląd przed zakupem\". Ja nawet porozumiałem się ze sprzedającym i w serwisie przedstawił stan samochodu, odpowiadając na pytania pracownika stacji, po...
~weststar
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Po prostu nic dodać nic ująć. Jak na samochód na literę F to jest OK! Może troszkę silnik TDDi jest za słaby to kombi bo ma tylko 90 KM. Ale za jest oszczędny i bezawaryjny. Mam go od 2 lat i zrobiłem nim ok.55 tyś, to oprócz robienia regularnych wymian olejów (5W30) i filtrów oraz wymiany elementów zużywających się z przyczyn eksploatacyjnych to praktycznie nic się nie dzieje. Jestem z niego bardzo zadowolony. Jeśli miałbym wybierać...
~tsz026@o2.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Kupiłem egzemplarz z V 2001 roku w sierpniu 2009, a więc auto ośmioletnie w wersji kombi i z silnikiem diesla, 100 % nie bite, w niezłym wyposażeniu (klima, elektryczne szyby, centralny z pilota, niezłe audio) za 17500 zł. Dodatkowo jest ono w świetnym stanie, nie ma rdzy ani na wierzchu, ani pod spodem, mechanicy mówią, że może i nawet przebieg realny. Nie znam się na cenach, ale wszyscy mówią, że to bardzo dobra cena za to auto, dlatego też...
~Tom525@interia.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Kosztował mnie 63.000 PLN i był kompletnie wyposażony (bez skór) - wersja Comfort X. Jak porównuję ceny najnowszych modeli różnych marek w tym segmencie z dieslem i podobnym wypasem to mnie krew zalewa - poniżej 90.000 PLN nie ma szans kupić czegokolwiek! Producenci chyba oszaleli z chciwości, a przedstawicielstwa w Polsce to banda zdzierców. Następne nowe auto kupie u Niemców - ok. 20% taniej wychodzi!!!
~loco
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Na dzień dzisiejszy za auto jakie posiadam trzeba dać pomiędzy 4-5 tys zł. Ja za swoje 4 lata temu dałem 6tys, ale cena była niższa ze względu na progi które wymagały wymiany. Tak czy inaczej za cenę dwóch średnich krajowych dostajemy względnie tanie w utrzymaniu auto, którym na domiar bardzo fajnie się jeździ.
~franken@interia.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Nowy samochód w 1999 r kosztował ok 60-70 tysięcy. Nowy model !!. To dużo za dużo jak na jego jakość. Nie chciałem sie użerać w sądzie z serwisem i rdzewiejącą karoserią. Wolałem go sprzedać. Kiedyś jeździłem trochę Sierrą kombi 2l. benzyna i chodziła extra myślałem że Focus bedzie podobnie ale rozczarowałem się.
~ravag
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Fajne auto za fajne pieniądze. Model wybierany jako auto flotowe ze względu na liczne zalety. Warto poszukać zadbanego egzemplarza i zwrócić uwagę na turbo - właściwie jedyną rzecz, która ulega uszkodzeniu w tym silniku. Koszty ewentualnej naprawy zamykają się w granicach 700-1500 zł.
~zico
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Na żadnym aucie przez dwa lata tak nie dostałem w plery jak na Fordzie. Inna sprawa, że auta mocno staniały. Ponieważ dbam o auto, to myślę, że jak sobie ktoś to autko ode mnie kupi, to na pewno jeszcze długo pojeździ. Co najwyżej trochę się pow.. podenerwuje.
~misiekixo
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Za fokusika 2002r dałem 12500 stan prawie idealny tylko odpryski lakieru na masce od kamieni, inna marka w tym roczniku poza moimi możliwościami, a nawet gdyby to głupi bym był dokładając kilka tyś. na jakiegoś vw które jak wiadomo od 1992 są g..no warte.
~major0203
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
chyba już żaden z koncernów samochodowych nie popełi takiego błedu jak mercedes ze swym modelem W124, więc darme szukanie super aut w tej kategorii wiekowej,segmentu,firmy itd... ceny części ... każdy jest w stanie sobie sam porównac w necie
Ford Focus I Kombi