Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW 1999-2005 (67) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Smithpl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
nie mam zastrzezen, Fordy ogolnie nie sa takie drogie, osobiscie kupilem wersje GHIA kombi w TDDI z komputerem pokladowym. W tej cenie nie ma szans na podobny samochod innej marki z takimi dodatkami.
~Andriu1984
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Nie wiem jak ksxtaltowala sie cena autka jak bylo nowe, jednak obecnie zadbane egzemplarze mozna dostac juz od 5-6 tys. Zlotych a przy tej niezawodnosci naprawde warto.
~Marek191
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Cena zakupu bardzo atrakcyjna jak za wyposażenie i komfort. Taniej o kilka tysięcy od innych tej klasy ( np. GOLF KOMBI). Nowoczesne bezpieczne i komfortowe autko.
~Gregosh
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Gdyby brać pod uwagę tylko moje doświadczenie - jakość fatalna. Z Fiatem było mniej problemów. Inna sprawa, że poprzedni właściciel musiał katować ten samochód niemiłosiernie.
~Paweł
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Stosunek ceny do jakosci super. Ale ja kupilem od Niemca z garazu 100% bezwypadkowy egzemplarz. Radze nie szukac okazji, bo taka moze sie szybko zemscic.
~maniek8@wp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
nie dostanie się autka za taką cenę z takim silnikiem, klimą, poduszkami, ABS-em, podgrzewaną przednią szybą. Jest na razie bez awaryjny zobaczymy co dalej.
~meff
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Prawie idealnie, minusem jest rdza która po 14 latach zaczęła się pojawiać na klapie i drzwiach tylnych od wewnątrz
~sonny11
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Ceny są niskie bo auto ma problemy z korozją i to jest największym minusem tego auta. Jakość jest dość dobra poza karoserią
~kedarrr
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Dobre auto w dobrej cenie. Nie przepłacamy jak za niektóre niemieckie \"gwiazdy\"
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
6,3
~jasio740wp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Auto dziesięcioletnie za 13 tysięcy złotych kupione w polskim salonie z udokumentowanym przebiegiem, nic wiecej nie trzeba.
Ford Focus I Kombi