Lista ocen Ford Focus I (747) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1349 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek SU
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
otwieranie kluczykiem maski i klapy bagażniki to wielka pomyłka. Masz dwie torby z zakupami, pilotem otwierasz drzwi i bagażnik jest zamkniety - kładziesz siaty, kluczykiem otwierasz bagażnik - wielka pomyłka.
~Pi (oxxygen@wp.pl)
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Wszystko pod ręką i świetnie zorganizowane, niemal intuicyjne rozmieszczenie. Pozycja dla kierowcy jest świetna i człowiek nie męczy się niezależnie od dystansu. Mnie nie brakuje schowków.
~waski_rk
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Nietypowy pulpit może nie którym przeszkadzać ale to naprawdę kwestia przyzwyczajenia. Kierowca ma nad wszystkim kontrolę bez konieczności się wychylania przy przeciągania.
~Patryk
Hatchback 1.8 TDCi 115KM 85kW
Wnętrze pojazdu bardzo dobrze oznakowane, bez zbędnych przycisków. Nic nie rozprasza uwagi kierującego, wszystko można robić intuicyjnie. Wygląd wnętrza - ponownie rzecz gustu.
~Roman
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Wszystko na swoim miejscu. Jeździłem trasy po 1200 km w zasadzie tylko z przerwą 10 min. na tankowanie i siusiu :) Nie bolało. Przełączniki pod ręką, układ intuicyjny.
~focusowiczodniedawna
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Umiejscowienie przycisków, podświetlenie i wygląd przycisków jak najbardziej ok. Przyczepiłbym się tylko do tego twardego plastiku i nie za ciekawie wyglądających nawiewów ;)
~JN78
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Stare Tdi pali mniej, ale Nie narzekam. Awarii brak jak na razie tak wiec koszty to wymiana oleju i paliwo. Słyszałem o pompach, ale jak na razie nie potwierdzam.
~Przemasti
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Wszystko jest na swoim miejscu i bez problemu możemy szybko ustawić klimę pod siebie. Całość jest intuicyjna i bardzo szybko można się przyzwyczaić do układu przycisków na desce.
~mazi_tczew
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Wszystko pod ręką, jedyne co mnie denerwuje to dość mały podlokietnik z przodu (rarytas - tylko w wersji Ghia). Reszta ok, świetny oryginalny pilot do radia, idealnie pasuje pod ręke.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I
6,3
9,2
10,3
~joachim@poczta.pl
Hatchback 1.8 16V 115KM 85kW
W 1998 roku bylo to naprawde nowoczesne wnetrze i zostalo do dzisiaj / co zrobiono w nowym Focusie ? / troche gorzej z jakoscia materialow - trzeszcza plastyki ,oraz tylna polka.