Lista ocen Ford Focus II (159)

~Komorek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
To moja kolejna opinia tym razem po przebiegu 84 000 km. Samochód jest po remapie na 135/335. Pali śladowe ilości, średnia z całego przebiegu to obecnie 6,38 ON.100 km. Jedyna wymiana ponad zwykły serwis co 20 kkm to świece żarowe(75 kkm) i klocki hamulcowe (81 kkm). Jedna i druga wymiana banalna, można wszystko samemu robić. Czysto i przyjemnie :) Koniecznie trzeba zrobić tzw. chip\'a. Auto przed tym zabiegiem było strasznie mułowate. We...
~maciek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
jak za tę cenę, super samochód pomimo że jeżdziłem 3-a beemkami to moje kolejne auto to będzie ford :)(mundek 2.0 tdci 140km)
~Mariusz
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto ma świetny wygląd , jest to FFII po liftingu,jest przestrzenne, ma pojemny bagażnik, komfortowe, dynamiczne i ekonomiczne. Daje dużą frajdę z jazdy.
2,9
~Szymekss@o2.pl
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ogólnie nie kupiłbym jeszcze raz forda z silnikiem TDCI...być może wziąłbym benzynke lub diesla tddi.
~Tomba 73
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Nowy Fokus z 1,8 TDCI jest autem godnym polecenia. Przyjemny do jazdy w mieście i w trasie, bardzo dobre wyposażenie w wersji GOLD X,funkcjonalny i ekonomiczny a przy tym bardzo fajnie wygląda. W tej klasie aut i przy tym poziomie cenowym uważam za najlepszy wybór.
~Wojtek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Chyba najlepszy zakup jaki mogłem zrobić. Auto jest \"prostolinijne\", bez bajerów, jeździ szybko, pali mało. Poza tym bardzo je lubię!
~Krystian
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Autem zrobiłem ponad 320 kkm, super auto za ludzkie pieniądze, trasa 900km ma strzał i auto chce więcej.
4,1
~maro
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Zalety: bardzo dobre wyposażenie, dynamiczny silnik, świetne zwiedzenie. Wady: mała ilość miejsca z tyłu, psujące się zamki drzwi, głośna praca silnika
~Jezioro
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jak dla mnie wystarczająco mocny i dynamiczny szczególnie w przedziale 1700 -3000 obr. nie trzeba sie martwić podczas wyprzedzania że się nie zbiera. Zgadzam się z innymi co do ruszania -zdarza się mu zgasnąć częściej niż przy benzynie ( może za małe obroty podczas ruszania) (Silnik)
~RAFAŁ
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Spełania pokładane w nim cele tj.: małego zwinnego auta dla ocja rodziny w wieku 35 lat, traktowanego jako II w rodzinie.