Lista ocen Ford Focus II (159)

~wodas
Sedan 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Ten FOCUS od nowości był użytkowmy jako firmowy jeździł nim mój znajomy ,znam to auto od nowości. Miałem okazje wcześnij nim jeżdzić i dlatego przy pomocy kolegi udało mi się go zakupić po zakończeniu leasingu .Do tej pory moje auto jeździ bez jakichkolwiek problemów ,serwis robię na bieżąco, eksploatowany jest niemal codziennie dodatkowo przez żone i syna.Mam nadzieje że dalej będzie tak samo i dziwi mnie fakt innych użytkowków o usterkach...
~Peshet
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
dobry samochodzik dla tych, komu nie przeszkadza czerwony kolor deski i ten hałas, reszta bardzo dobra, zwinny, dynamiczny silniczek, całkowicie podporządkowany kierowcy układ jezdny, ładny kształt karoserii, nie psuje się, dobre wyposażenie, poręczne sterowanie
~jimbo22
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
dobre, duże, wygodne i tanie auto wielofunkcyjne... znakomicie sie prowadzi...
~miro
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
za te pieniądze super wyposażenia, pogrzewana przednia szyba, przednie fotele, klimatyzacja dwustrefowa, sportowe zawieszenie, alufelgi nie wspomnę o ABS i ESP i światła które sie automatycznie włączają nie trzeba myśleć o tym żeby je włączyć, czujnik deszczu, jeśli ktos będzie kupował warto się ostro targować sprzedawcy zawsze mogą zejść z ceny. Naprawdę polecam.
~smoksz@wp.pl
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. Dynamiczny i ładnie się zbiera, ale dopiero od 3 biegu :) (Silnik)
~Robik
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony - dlugo sie lamalem czy kupic 1.6 tdci czy 1.8 - wybralem 1.8 i jest super. Ogolnie autko bardzo dobrze sie prowadzi, silnik bardzo dobrze sie spisuje niewiele przy tam palac, duzy bagaznik i komfort jazdy. Zdecydowanie polecam!
2,6
~Bogdan
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto awaryjne. Typowe auto gdzie zastosowane planowane postarzanie produktu.psujące się czujniki do wymiany cały element. To auto ma bardzo słabe blachy i materiały użyte do produkcji.
4,1
~Pawel
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Mnie sie podoba i jestem zadowolony i szczerze mogę go polecić innym. Ja nie widze istotnych wad - no może spalanie.
~grzes1230
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Na razie się nic nie psuje. Jedynie problem może być z lakierem a konkretnie z jego rdzewieniem.
~Rajzer
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Super samochód. Świetnie się prowadzi, przy ekonomicznej jeździe niewiele pali. Może troszkę niedopracowany w szczegółach (np. badziewny system otwierania maski, trudny dostęp do żarówek, mało precyzyjna skrzynia biegów) ale ogólny stosunek ceny do jakości rewelacyjny.