Lista ocen Nissan Micra II 1.0 i 16V 54KM 40kW 1992-2000 (242)

~cig13
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
jako 2gie auto polecam gorąco. Jeśli ktoś chcę auto rodzinne, turystyczne to niech się 2 razy zastanowi. Mieszczuch na 5+
~maniak_jazda
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Jak na 1.0 litr pojemności całkiem zrywny :) 16V to duży pozytyw, nawet w moim nowym Mitsubishi nie mam 16V ;) W 2 osoby idzie ładnie, w 5 osób odczuwalnie ślamazarniej. (Silnik)
~Konrad
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Dałbym doskonale, gdyby byłoby to stosunek całokształt/cena, ale jest po prostu dobrze. Nie widzę przyczyny by wymieać ten samochód przez najbliższe 2 lata.
2,9
~janasp@vp.pl
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
1.0 Trochę mułowaty,ale za to mało pali.Dobry ciąg na jedynce i nieźle po drodze, prawie nie słychać. :) (Silnik)
3,1
~Ślązak
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Nissan Micra K11. Posiadamy w rodzinie taki model z 2000 roku kupiony właśnie ze względu na legendarną niezawodność.. Jesteśmy II właścicielami.
~igna$
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Właśnie sprzedałem (a właściwie oddałem) moją Micrunię. Była z 1994 roku, w zeszłym roku skończyła 18 lat ;-). Mam ogromny sentyment do tego auta. Kupiłem ją przy przebiegu 115000 km (oczywiście teoretycznie) i zrobiłem nią w 3 lata ponad 60000 km. Kiedy ją kupowałem bałem się, że nie dojadę do domu, bo środek jakby nie patrzeć jest surowy i nie napawa optymizmem... Przeżyłem pełne zaskoczenie. Oczywiście wymieniałem praktycznie wszystko:...
~Wiktor
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
lubie ten samochod,jest ladny,ma swoj styl a´la mini cooper,jest zwinny z charakterem malego diabelka,podskoczy do niejednego wiekszego autka,mozna sie poscigac,seicento poplacze sie ze wstydu...
~Mar_Ko1
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Micra jak dotąd sprawuje się doskonale . Uważam że jest idealnym samochodem szczególnie dla kobiet ponieważ jest mały, solidny i bezawaryjny. Nawet ja czasami lubię przesiąść się z mojego Opla do samochodu żony chociaż jest ciaśniejszy i wolniejszy, oczywiście jak pozwoli bo jest tym samochodem zafascynowana :)
~krembul@poczta.fm
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Dla mnie rewelacja. Jeżdżę nim od 5 lat i wiele już przeszedł. Mimo to nie mogę o nim złego słowa powiedzieć. Samochód nie do zajeżdżenia. Ma kilka wad ale nikną przy zaletach.

Usterki Nissan Micra II

Nissan Micra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pablo
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
jak dotąd jest niezawodny poza popychaczami które zaczynają klekotać i czkawką która jest spowodowana nieuchronna awarią przepływomierza (Silnik)