Lista ocen Opel Vectra C (485) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 486 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ANDRZEJ CH.
Kombi 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH,I TU KŁANIA SIE PRZECIĘTNA JAKOŚĆ WYKONANIA OPLA,NIBY NIC NIE PISZCZY NIE SKRZYPI ALE KIEROWNICA WYTARTA [MUSIAŁEM OBSZYĆ SKÓRĄ]KLAMKA ZACINA SIĘ,KLAPA CZASAMI WYDAJE JAKIEŚ ODGŁOSY.,
~damian421@onet.eu
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
czasem komputer pokazuje niestworzone rzeczy(awaria oświetlenia,konieczność udania się do serwisu)na szczęście nie wymaga to ingerencji serwisu i po ponownym uruchomieniu silnika usterki usuwają się same...
~JK
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
po 85.000 awaria wysprzęglika w skrzyni (1000zł), pompy sprzęgła przy pedale (500zł), a ponadto wyłącza się wspomaganie szczególnie na zakrętach. (koszt pompy wspomagania -elektrynej 5000zł!!!).
~Mitko
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Jedna usterka to jakaś sprężynka w tylnej popielniczce wypadła i nie zamykała się. Ale z tą usterką auto kupiłem. Wymienili w serwisie w ramach gwarancji, choć auto kupiłem w Niemczech.
~docent
Sedan 3.2 i V6 24V 211KM 155kW
jak to w oplu zawsze sie cos zapali lub nie zadziała ale jechac można.Zmorą są komunikaty serwisowe które co jakis czas informuja że coś się zepsuło ,a serwis tylko ciagle resetuje komuter
~tomasz2svitonline.com
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
dwa razy zepsuł sie zamek bagaznika ( elektryczny ) W serwisie naprawili go młotkiem ( poważnie) nie wie jednak na ile to jest skuteczna metoda.Po 7 tys musiałem dolac ponad litr oleju
~Piotrek
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Gałka regulacji nawiewu przy duzych mrozach slabo dziala poki sie auto nie nagrzeje. Padl nam moduł zespolony kierownicy przy ok 160tys km i 17latach auta. Poza tym bez usterek
~Artur
Kombi 2.0 i 16V Turbo 175KM 129kW
Guma stabilizatora-22zł sztuka*2 Pasek wielorowkowy-22zł sztuka poza tym nic poza explatacja typu olej itp. Sory. Zapomniałem.Padł Aku.BOSCH S4 kupiłem 320zł.
~elwit
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przez trzy lata zepsuło się w tym samochodzie chyba wszystko. Koszty samych napraw powyżej 10 tysięcy. Najbardziej awaryjne elementy to osprzęt silnika i elektryka. Ogólnie koszmar.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~krasy zwierz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
- rozszczelniający się zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego - padające moduły poduszek - niska żywotność cewek zapłonowych w autach z instalacją gazową -