Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (36) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
nie mam problemów z brakiem miejsca. jest nawet bardzo duzo. mam gąbkę z łóżka i przez tylną klapę jak wsadzę to nad może bez rezerwacji noclegów mozna się wybierac.
~KRZYSZTOF
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Mała ciężarówka. Nawet po max. odsunieciu fotela kier. do tyłu nie stanowi uciążliwości pasażerowi z tyłu. Duuużo miejsca ma pasek-bez dwóch zdań.
~frubello
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
miejsca naprawdę duuużo. szcególnie z tyłu (nigdy nie jechałem, ale żona mówiła). mam kombi, więc do tyłu ładuję co się da. i wszytsko póki co wchodzi.
~bjack1@op.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
tu jest całkowita perfekcja w wygospodarowaniu miejsca, na razie nie spotkałem lepiej rozwiązanego wnętrza, niestety w nowych już tyle miejsca niema
~niedzwiedz2
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Z tej strony MEGA GIGA plus jedyny samochód osobowy jakim jeździłem w którym każdy ma dla siebie taką przestrzeń.
~Tomi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Full miejsca z przodu i tyłu. Mało jest aut, które mogą się pochwalić taką przestrzenią. Bagażnik pojemny + schowki po bokach.
~ToPeR
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Tylko transporter może więcej zmieścić. Jadąc w 5 osób i bagażami, nie czuć scisku. Bardzo dużo miejsca z tyłu.
~ja
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Wygodne wielkie auto, z tyłu rewelacja dla każdego, nawet koszykarz miał by sporo zapasu na kolana.
~kdprezes@tlen.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Wymiarami nie taki duży, a wśrodku po prostu olbrzym. Ja mam wersje KOMBI to dodatkowo duży prosty bagażnik.
~ralf212
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
to najwiekszy atut tego auta, miejca jest mnostwo zwlaszcza z tylu,jezdzi sie baardzo wygodnie ....
Volkswagen Passat B3 Kombi