Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gumbas5
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
+ podczas jazdy silnika prawie nie słychać + zawieszenie nie przenosi dźwięków swojej pracy - na wolnych obrotach niestety klekocze dość głośno - szumy powietrza opływającego samochód - trzaski plastików w tylnej części (kombi)
~Hrabja Miły III
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Oj tu bedzie cieniutko... wyraznie slychac silnik ale powyzej 120 juz slychac tylko viater. A przy przejezdzaniu w dziury to te plastiki w bagazniku.... orkiestra :) :P
~ja
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
porównując z golfem 2 diesel pasek jest dużo cichszy, ja bardzo lubię cisze w aucie więc sam dogłuszyłem podłogę i jeździ się cicho jak benzynką
~szpak
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
takie sobie. bez przesady. duzo dało kiedy zmieniłem olej na valvoline. wczesniejsze jakies lotosy powodowały znaczny warkot , zamiast pomruku
~niedzwiedz2
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Nie wymagam tu dużo od samochodu tej klasy i takim rocznikiem, uszy mam jeszcze sprawne można w środku normalnie rozmawiać bez podnoszenia głosu.
~Tomi
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Słychać lekki klekot silnika. Podczas jazdy z dużą prędkością szum powietrza. Przy przedniej szybie mam małą nieszczelność bo lekko gwiżdże.
~KRZYSZTOF
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Wyciszenie przeciętne- szczególnie przy zimnym silniku. Jednak wiadomo-nie jest ti tdi...
~marcin691
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
w czasie jazdy cichuteńko,tylko lekki szmer, a przy postoju słychać lekkie klekotanie
~ToPeR
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
wyciszenie dobre, słychać cichutko klekotanie dieselka. Przy 150km/h zaczyna głośniej szumieć.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
8,3
~blade
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
nie jest to najnowsze auto wiec jednak slychac silnik ale wszystko zalezy od stylu jazdy
Volkswagen Passat B3 Kombi