Lista ocen Volkswagen Passat B5 (203)

3,1
~Marek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
dziadostwo - bardzo słabe zawieszenie, jeśli nie ma luzów prowadzi się dobrze ale to trwa krótko (Układ jezdny)
~nitek1@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto ma pół roku, więc jak na razie sprawuje się niezawodnie, zobaczymy czy zmienię zdanie za kolejne 6 miesięcy. P.S. fatalny serwisant, nie potrafili założyć zetawu głośno mówicaego, żle założyli zimowe opony kierunkowe (a może to był samotaż facetów z Renaulta ? :-) )
~dauos
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Idealnie spasowana brak jakichkolwiek zgrzytów czy problemów z wrzuceniem biegu. (Skrzynia biegów)
~kamyk
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
super autko duzo przestrzeni,jedyna wada którą dostrzegam to fotele przednie. Sa mało wygodne i skrzypią, tapicerka bez zarzutu jest w stanie idealnym mimo 214tys przebiegu. mam nadzieje ze bedzie mi słuzył bez problemów.
~prestig
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jakby nie patrzec produkuja go od 1997 roku i zmienili w nim tylko przedni zdezak i tylnie swiatla, przynajmniej czesto nie musisz kupowac nowszego auta
~leszek_kobra@op.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
nie jestem zbytnio zadowolony,myślałem że jest to auto lepiej wykonane ,żeby nie skrzynia 6-cio biegowa to palilby o wiele za dużo.Zawieszenie ma dużo do życzenia,zbyt droga naprawa ,za dużo części.
~perlang@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
W starym Passacie pasażer miał więcej luzu,ale mniejszy bagażnik (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~MaTi
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Odkąd tankuje na BP, ON Ultimate auto chodzi o wiele lepiej. (Silnik)
~ludwik79@poczta.onet.pl
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
3,2
~Piotr
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Siedem razy byłem w serwisie. Awarie : Hamulce nie wytrzymały ciężkiej zimy; awaria termostatu w silniku; uszkodzony zamek pokrywy bagażnika ; problemy z alarmem - został naprawiony po 20 awariach (Silnik)