Lista ocen Volkswagen Passat B5 (203)

~Panda
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo komfortowy zero przenoszonych drgań na kierownice dzięki wielowahaczowi (Układ jezdny)
~Wojtek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Mim zdaniem silnik 1.9 tdi 101 km to idealny silnik na polskie drogi. Jeśli silnik nie jest zajeżdżony to jest to idealne połączenie przyzwoitej dynamiki i spalania. Spalanie w trasie (nie autostrada średnia prędkość 90-110 km/h) to 5,8, spalanie w trasie (autostrada średnia prędkość 140-160 km/h) to 6,2, a spalanie w mieście to ok. 7,3 l. Przez 2 lata zrobiłem 70 tysięcy kilometrów, żadnych awarii poza wymianą płynów i klocków hamulcowych.... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,8
~SCORPIO
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
oMIJAJCIE SERWIS W ŚWIDNICY OBOK WAŁBRZYCHA - PARTACZE !!!!!!! Prawie żaden przebieg a cos ciagle chhoc całe szczescie duperele.
4,1
~LeonPassat130KM
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
trzyma cene, generalnie niezly czolg, jezdze nim wszedzie i go nie oszczedzam, spisuje sie
~aprox99
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Przejęłem tego Paska z mojej firmy,miał 145000Km przejechane.,obchodzono się z nim jak ze świnią.Mimo to nic nie trzeszczy ani skrzypi.Super zawieszenie
~AdamBB
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto idealne, ładne, zwinne w mojej jednostce, nie aż tak drogie w utrzymaniu, wygodne, przestrzenne, części (jest dużo zamienników). Szczerze POLECAM!
~Alekx, alekx-aj@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Według mnie samochód jest idealny dla rodziny.Posiadam kombi.Jest to auto z którym nie ma żadnych problemów.Spalanie nie jest duże zwłaszcza jadąc na trasie.Na całym baku dojechałem do Chorwacji okolo 950 km. Pozdrawiam wszystkich użytkowników VW Passata.
~korsarz@gmx.de
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Nowe modele Passata dogonily wreszcie technike i wykonanie BMW 3ki i Mercedesy 190ki a pomimo to sa pare euro tansze. Prawdziwa alternaty a nawet przestrzen jest obszerniejsza niz w innych samochodach tej klasy.
3,8
~Kriss
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Trochę głośno chodzi, no ale to diesel więc nie uważam tego za wadę. ogólnie daje rade, nie jest to demon prędkości ale przyspiesza w miarę dobrze. (Silnik)

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mecenas
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Samochód oceniłbym na 4+. Posiadam 101 km silnik + chip 10 km, dynamika silnika jest bardzo dobra bez problemu sobie radzi z wyprzedzaniem. Silnik to w końcu diesel więc musi chodzić trochę głośniej. W środku trochę monotonny wystrój ale tylko gdy ma sie czarną tapicerkę i nie ma drewna. Miejsca jest dużo i nawet daleko odsunięte do tyłu przednie fotele nie są uciążliwe dla nóg pasażerów z tyłu. A to niebieskie podświetlenie zegarów to po...