Lista ocen Volkswagen Passat B5 (203)

~aprox99
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Silnik 101 Km ma moc jak byk subjektywnie ciągnie bdb.Jest to pierwsza generacja tdi-dlatego głośny (Silnik)
~krzyś
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
auto niezawodne,przemierzam z rodziną trasy i jeszcze mnie nie zawiodło
~Ryszard@iso.pl
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Jest ok - polecam - bardzo oszczędny i dość szybki jak na diesla (10sek do 100 - v max 210)
~Sebek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Przy spokojnej jeździe poza miastem 90-120 km/h spalanie do 4.5-5.5 l/100. Spalanie w mieście dochodziło do 7l /100. Wszystko w letniej porze na oponach 195/65 R15. Jeszcze nie wiem jak to zimą ale dla kogoś kto lubi "EKO" jazdę jest to autko idealne, ekonomiczne i zrywne :) . (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~MALY.MK@OP.PL
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jesteśmy razem już 6 lat i przejechaliśmy ponad 100 000 km i NIGDY PRZENIGDY mnie nie zawiódł .Koszty to tylko eksploatacja , a inne wydatki to tylko moje fanaberie . Albo jestem szczęściażem , albo sekret niezawodności tkwi w tym , że sam go serwisuję , a wiadomo pańskie oko konie tuczy .
~Patryk
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Za mały zakres obrotów. Ale to tylko samochód rodzinny. (Skrzynia biegów)
~rafcio
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
kombik ma fajny durzy kufer bo laski nie robi to jest kombi natomiast w srodku mala mozliwosc utkniecia czegos tylko jeden duzy schowek i po schowku w przednich drzwiach bardzo przecietnie jezeli chodzi o utykanie potrzebnych pasazerom podczas podrozy przedmiotow (Ergonomia)
3,6
~sznuda
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Nie do wiary że to auto ma tylko 100KM, jest bardzo żwawy i świetnie przyspiesza, wcześniej miałem Toyotę avensis, ale to był mół ! (Silnik)
4,1
~Michal 21!!!
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
doskonale auto dla mlodego kierowcy ktory duzo jezdzi jak i dla 4-osobowej rodzinki ktora kubi komfort ,natomiast w dalsze trasy nie proponuje brac 5-atej osoby doroslej bo nie zapominajmy ze to nie limuzyna czy van.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nokio
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Jak na takie auto radząc sobie bez autoryzowanych czytaj zdzierajacych serwisow rewelacja (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )