Lista ocen Volkswagen Passat B5 (203)

~panirq
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto kupione "przez przypadek" ale jestem bardzo zadowolony- ocena za całokształt- bardzo dobra.
~Bartek
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Bardzo dużo miejsca na nogi. Siedząc z tyłu można niekiedy aż wyprostować nogi oczywiście zależy to od wzrostu osoby z przodu ale nawet z rosłą osobą miejsca jest pod dostatkiem. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Kacper
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Silnik bardzo dobry,ceni się dobrym przyśpieszeniem. (Silnik)
~magik77
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
jesli nie ma korków i nie przyciskasz nadmiernie pedału gazu spala naprawdę niewiele jak na swoją masę najlepiej rozpędzić a później niech się toczy sam do kolejnego zakrętu (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,1
~przemo
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Jestem w pełni zadowolony. Tylko to prawe lusterko troche denerwuje. Mimo wszystko z takiego powodu, że najnowszy Passat mi się nie podoba, następne auto to nie będzie volkswagen.
~ tutka
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
zbyt mocno wyczuwalne drgania w zakresie powyżej 3000 obrotów/min zbyt ubogie wyposażenie w standardzie
~Kamila
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Uwielbiam go! Naprawdę polecam autko niezawodne wiele dalekich tras że mną przejechał nigdy z niczym nie miałam kłopotu.
~payan
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
przejechałem tym autem 150 000 km w 2 lata praktycznie bez żadnej awarii i to głównie po mieście/taxi/ a w sumie ma 270 000 przebiegu-to chyba dobry wynik.
~tml
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Auto duże, wygodne, dobrze wyciszone, a silnik ekonomiczny i dynamiczny. Serwis niezbyt tani, co odczułem po wymianie rozrządu ;] Ogólnie bardzo fajna bryka.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3
10,1
11,5
~Ula
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Jest bardzo dobrym autem, ale jeden minus jest w siedzeniach dla kierowcy(mało miejsca).A poza tym drobiazgiem wszystko doskonale.Pali na 100klm tylko 6,5l.