Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant (204) - Silnik

Na liście zabraknie 139 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zenek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Silnik uruchamia się fatalnie zimą, nawet przy temperaturach nieznacznie poniżej zera. Przy przebiegu 120 tys. km wymieniono wszystkie wtryskiewacze. Silnik głośny jak cholera i cały samochód aż drga.
~mario
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
trzeba przyznać, że jak na diesla jest cichy. Ogromna zaleta to elastyczność i \"ciąg\" na każdym przełożeniu, Jedynie przy zmianie biegu jakiś dziwny przester się pojawia ale to normalne...
~AntyVW
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Nierowna praca, odpala na styk kiedy mu sie chce. Wtryski 3 wymienione , ciekla pompa vakum , termostat wymieniony , plyn z chlodnicy uciekal , 1.9TDi 105 koni wooolny slimak.
~Ergon93
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Silnik pracuje na przyzwoitym poziomie , nie brakuje mu mocy ,170 km i 350 nM momentu naprawdę daje radę , jedyne co może wkurzać , to trochę głośna praca na biegu jałowym ,
~bliski rozpaczy
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Kiedy jadę jest wszystko super! Dynamika, elastyczność, dźwięk, spalanie..., ale bardzo często najzwyczajniej nie odpala i nie jedzie! A wtedy to pop prostu zwykła kupa złomu,
~Gal
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
1.6 nigdy nie będzie powalał.. ale dla spokojnej jazdy wystarczy. 105 koni nie wykorzystam w pełni na na trasie dom-praca bo w ciaglym sznurkku samochodów jadę
~myszyn81
Variant 1.8 TSI 160KM 118kW
Cichy, dynamiczny ale mało ekonomiczny. Nie zaobserwowałem ubytków oleju. Rozrząd na łańcuchu także odpadają koszty choć podobno w niektórych egzemplarzach szwankują napinacze.
~dadasdz
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Przejechałem nim kupę kilometrów (374tyś) i raz mi padł(pompo wtryski) przy około 280tyś a 2 masówka stukała od 200tyś;) oczywiście pompo wtryski wymienił serwis za darmo
~egdd
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
przerobiłem kilkadziesiat samochodów - ale kulture ptacy, dynamike, ekonowpie spalania tej jednostki na nasze warunki oceniam jako doskonałe - oby tak dalej
~baron
Variant 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
silniczek CR w porzadku. tak wlasnie wyobrazalem sobie 320 Nm od 1750 obr. na sasiednich autostradach licznikowe 160 kmh przy 3 tys obr - pasazerom halas nie przeszkadza - moga spac ;)
Volkswagen Passat B6 Variant