Oceny Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting

Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting

~Jerzy Volovsky
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Mam mieszane uczucia jak ocenic Tiguana z TYM silnikiem. Generalnie przez 120 tys nigdy nie zawiodl. Przestronny, wygodny, dobrze trzyma sie drogi, Silnik, mimo pewnych wad, o ktorych ponizej, okazal sie bezproblemowy, nie bral oleju, nawet byl oszczedny.
~Tomek
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Po zakupie w salonie aktualnie przejechałem 250km. Zaskoczony jestem komfortem jazdy i podobieństwem zachowania do passata. Testowałem wcześniej mazdę CX-5 (fajna ale twarda), Forda Kugę głośno i trochę tandetnie wewnątrz (kwestia gustu) i jak dla mnie za miękkie zawieszenie.
~Jasia
SUV Facelifting 2.0 TSI 180KM 132kW
Auto w 100% spełnia moje oczekiwania, jeżdżę praktycznie tylko po mieście, dlatego kupiłam benzynę, nie chciałam też być zawalidrogą, stąd motor dwu litrowy, który bardzo spontanicznie reaguje na gaz. Turbo powoduje, że auto pracując w niskim zakresie obrotów jest bardzo dynamiczne...
~PITER
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Myślę że samochód wart swoich pieniędzy gwarantuje komfort jazdy( jak na tę klasę) Dobrze trzyma się jezdni nie przechyla się na zakrętach. Prawdziwe informacje producenta i sprzedawców odnośnie jego spalania przysporzą temu modelowi więcej nabywców. Szukając pojazdu na dojazd do pracy (ok 20km) niedzielnych wycieczek i wyjazdu na urlop polecam ten samochód
~julianox@poczta.onet.pl
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 110KM 81kW
Dobre hamulce jak na tą mase wozu,bardzo dobre światła biksenon z dynamicznym doświetlaniem zakrętów a nie tam jakieś statyczne(co za każdym załączeniem kieronkowzozu załącza się halogen)warte 4,3tyś zł.Polecam nagłośnienie DYNAUDIO,nie warto dopłacać do RNS 510 wystarczy RNS315 z nagłośnienem DYNAUDIO (sama przyjemność)Ogólnie auto warte uwagi i kasy.
~Paweł.
SUV Facelifting 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto naprawde godne polecenia. Jest wieksze, przestronniejsze niz sie wydaje i milo zaskakuje w kazdej sytuacji. Samochod bardzo komfortowy. Jest bardzo przemyslany. Ma wiele ciekawych rozwiazan, ktore skopiowano chocby do nowej Mazdy CX-5.
~GREGOR80
SUV Facelifting 2.0 TDI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Samochód bardzo fajny w codziennym użytkowaniu. Oszczędny i praktyczny na krótjie trasy. Mały bagażnik.
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 TSI 210KM 154kW
świetny SUV, pod warunkiem że ma 4x4. Bardzo dobre wykonanie. Właściwości jezdne super. Silnik na turbinie ale spalanie mnie zaskoczyło w trasie, poniżej 8 l.
~Greg997
SUV Facelifting 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 110KM 81kW
5 Gwiazdek dlatego, że brałem pod uwagę cena/klasa pojazdu/wersja
3,6
~martino808
SUV Facelifting 1.4 TSI BlueMotion 122KM 90kW
Szmelcvagen nawet spoko chociaż szału wyglądem nie robi ! Wnetrze tez ponure poza tym wszystko na miejscu .
Volkswagen Tiguan I SUV Facelifting