Lista ocen Volvo V40 I 1.9 TD 90KM 66kW 1995-1999 (75) - Widoczność

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chokai
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Powiem tak: tył bez większych problemów (jestem przyzwyczajony do różnych kombi), gorzej z przodem. O ile siedzenia mam maksymalnie podniesione to pół biedy, chociaż też nie jest dobrze - nie czuję zderzaków i narożników z przodu, przy niżej opuszczonych siedzeniach jest jeszcze gorzej. W sporo większym Mondeo mogę wjeżdżać w garaż na styk. Poza tym lusterka ok, bez zastrzeżeń.
~sg
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
słupki chyba nie przeszkadzają (tylne), albo nie zwracałem na to uwagi, ale na pewno nie, bo jeśli by zasłaniały zbyt wiele, to odczułbym to i zapamiętałbym. Dodatkowo czujniki parkowania, tak więc tył pezproblemowo. Przód ok. Wg mnie świetnie spisuje się panoramiczne lusterko wewnętrzne (pierwszy raz się z takim spotkałem)
~Kowal
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Przesiadałem się z mniejszego sedana i w przypadku V40 widoczność jest świetna, parkowanie przód/tył nie sprawia totalnie żadnych problemów. Złego słowa powiedzieć nie mogę.
~Adik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Kwestia przyzwyczajenia. Ja miałem problemy z przyzwyczajeniem się do przodu samochodu. A mianowicie podczas jazdy po parkingu przód zdawał mi sie bardzo długi.
~dam1975
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
b.dobra widoczność z tyłu z przodu i z boku nawet w stanie lekkiego przemęczenia nie trzeba szukać drogi przez okiennice,bo poprostu ją widać.
~JDL^21
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Widoczność dobra , małe kąty martwe , trudne (przynjmniej dla mnie ) dobre wyczucie tyłu przy cofaniu choć z innymi większymi pojazdami nie mam problemu.
~Tomas1902
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Nie ma problemu! Trochę pomaga mi wzrost ale dla niższych polecam podniesienie fotela w pionie i będzie dobrze. Z parkowaniem do tyłu też nie ma problemu.
~krzynio
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
To przeciez kombi i z widocznością do tyłu jest kiepsko.Trzeba mieć troszkę wprawy przy parkowaniu tyłem lub zamontować czujniki parkowania.
~Marek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Slupki przy przedniej szybie mocno ograniczaja widocznosc (taki maja kat). Do tylu tez nie wiele widac. Parkowanie tylem na czuja...
~miggotek1
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Lusterka trochę oszukują ale wszystko jest kwestią przyzwyczajenia i po wprawienu się nie ma najmniejszych problemów w manewrowaniu.