Szukaj

Informacje o Acura RL II

Lata produkcji: 2005 – 2012
Segment: Wyższa klasa średnia

Acura RL II – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Oceny Acura RL II

Liczba ocen: 5
Ogólna ocena
4,6 /5 Średnia dla segmentu 4,3
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Całokształt + Układ jezdny + Ergonomia

Wady

- Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów - Widoczność - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wybrane oceny

4,2
~Mejon
Sedan 3.5 290KM 213kW
Acura RL II
Samochód bardzo dobry, w tym przedziale cenowym ciężko o lepszy. Nowe samochody już często mają te wszystkie bajery co Acura z tamtych lat, nie zmienia to jednak faktu, że w Acurze to ciągle działa, no i jakość wykonania jest dużo lepsza. Plastiki są, jak to w Japończykach, ale ich jakość nie jest tak tragiczna jak w samochodach klasy średniej. Wygląd jest kwestią gustu, ale to autko jest produkowane od 2005 roku i mimo to nie wygląda tak staro. Zawieszenie w tym samochodzie to bajka, nigdy nie jeździłem z lepszym, nie jest ani twarde jak w sportowych ani miękkie jak w amerykańskich do tego sh-awd oraz 2 tony wagi sprawia, że na letnich możesz śmigać cały rok. Dodam, że jest to auto głównie na trasy.
4,8
~ss34
Sedan 3.5 290KM 213kW
Acura RL II
Nie wiem czemu nie mogę wybrać skrzyni automatycznej i napędu na 4 łapy podczas dodawania opinii o aucie. Co do samochodu, porównując cenowo, acura z tego rocznika kosztuje teraz w granicach 40-50tys zł, w tej cenie mamy passata dużo młodszego czy mondeo ale wystarczy wsiąść do Acury by zrozumieć co się traci kupując młodsze niemieckie autko. Ja wiem że nie ten segment ale jeśli weźmiemy pod uwagę koszty eksploatacji, to są prawie te same a różnica w komforcie ogromna. Pomijając również fakt, że większość elementów w Acura RL jest z aluminium więc nawet sobie nie zardzewieje ;)
4,6
~Antoni
Sedan 3.5 290KM 213kW
Acura RL II
Cena auta dość wysoka, części eksploatacyjne dostępne tylko w aso jednak kupiłbym to auto ponownie, bo ciężko mi się przesiąść w coś innego, a to już o czymś świadczy.
Acura RL II